Karta atleta

Export do excelu
  • Gdula Lukáš
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Ivo Piták
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Pardubice 27.6.2006
100 m 13.42 Pardubice 24.10.2007
150 m 18.88 Pardubice 16.5.2006
300 m 43.08 Pardubice 24.10.2007
400 m 55.72 Ústí n/Orl. 1.10.2008
600 m 1:38.98 Pardubice 27.6.2006
800 m 2:01.68 Pardubice 13.8.2011
1000 m 2:46.60 Pardubice 14.8.2007
1500 m 4:13.27 Břeclav 13.10.2008
1500 m 4:43.35 h Praha-Strahov 4.3.2006
1 anglická míle 4:46.84 Pardubice 23.4.2008
3000 m 09:25.46 Hradec Králové 7.6.2008
3000 m 09:17.86 h Praha-Stromovka 20.2.2010
5000 m 15:52.41 Chodov 4.5.2013
10000 m 33:46.32 Praha 7.10.2015
10 km silnice 43:03 Běchovice-Praha 24.9.2006
hodinovka běh 15869 Pardubice 14.11.2007
100 m překážek 19.38 Pardubice 25.6.2006
200 m překážek 32.79 Pardubice 3.9.2006
300 m překážek 44.23 Břeclav 4.10.2008
400 m překážek 64.48 Kladno 6.10.2007
1500 m překážek 5:01.14 Pardubice 7.6.2006
2000 m překážek 6:16.83 Nové Město nad Metují 26.6.2012
3000 m překážek 09:47.50 Tábor 30.7.2011
skok daleký 4.95 Pardubice 24.10.2007
chůze dráha 1000m 3:36.5 Rumburk 7.7.2019
chůze dráha 3000 m 11:48.19 Dubnica nad Váhom 30.8.2014
chůze dráha 3000 m 13:57.00 h Olomouc 12.1.2008
chůze dráha 5000 m 20:38.43 Ostrava - Vítkovice 1.7.2018
chůze dráha 5000 m 20:16.5 h Jablonec nad Nisou 27.12.2013
chůze dráha 10000 m 44:11 Nové Město nad Metují 8.6.2013
hodinovka chůze 13150 Praha - Stromovka 20.10.2018
3 km chůze 15:55 Olomouc 15.4.2006
3 km chůze 13:58.06 h Jablonec nad Nisou 23.1.2008
5 km chůze 0:27:58 Poděbrady 8.4.2006
10 km chůze 41:58 Poděbrady 9.4.2016
20 km chůze 1:25:50 Poděbrady 9.4.2016
30 km chůze 2:25:12 Curych 12.8.2014
50 km chůze 3:54:29 Dudince 19.3.2016
Přespolní běh-vytrvalci 33:56 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
chůze dráha 1000m 3:36.5 Rumburk 7.7.2019
chůze dráha 3000 m 11:51.23 Šamorín 15.6.2019
chůze dráha 5000 m 22:44.4 Rumburk 7.7.2019
5 km chůze 21:17 Lugano 17.3.2019
10 km chůze 42:17 Olomouc 13.4.2019
20 km chůze 1:27:14 Poděbrady 6.4.2019
50 km chůze 3:59:33 Dudince 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.07.2019 KP v chůzi na dráze + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) chůze 3000m/M Rumburk 17:03.7
07.07.2019 KP v chůzi na dráze + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) chůze 5000m/M Rumburk 22:44.4
07.07.2019 KP v chůzi na dráze + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) chůze 1000m/M Rumburk 3:36.5
15.06.2019 PTS Meeting (SAZ) chůze 3000m/M 6 Šamorín 11:51.23
09.06.2019 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. C (AC Praha 1890) 10km chůze/M Zeleneč 45:51
01.06.2019 Záhorácká dvaciatka 2019 10km chůze/M 8 Borský Mikuláš 46:40
25.05.2019 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. C a 3. kolo II. ligy mužů a žen, sk. A, B, D, E 10km chůze/M Praha - Opatov 45:19
11.05.2019 10 km chůze pro 2. kolo I. a II. ligy mužů a žen (Nezávislý sportovní klub – Spo) 10km chůze/M Milovice 44:42
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (Atletický klub Olomouc z.s.) 10km chůze/M Olomouc 42:17
06.04.2019 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2019 (Český atletický svaz) 20km chůze/M 19 Poděbrady 1:27:14
23.03.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 50km chůze/M 16 Dudince 3:59:33
23.03.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 10km chůze/M 22m Dudince 47:31
23.03.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 20km chůze/M 19m Dudince 1:34:36
17.03.2019 Lugano Trophy – 16° Memorial Mario Albisetti 20km chůze/M 11 Lugano 1:29:03
17.03.2019 Lugano Trophy – 16° Memorial Mario Albisetti 5km chůze/M 11m Lugano 21:17
17.03.2019 Lugano Trophy – 16° Memorial Mario Albisetti 10km chůze/M 11m Lugano 44:05