Karta atleta

Export do excelu
  • Zachařová Marta
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Ústí nad Labem 13.05.2006
60 m 08.33 h Dresden 10.02.2007
100 m 13.47 Bílina 12.08.2008
150 m 20.17 Ústí nad Labem 13.05.2006
150 m 20.70 h Praha-Strahov 11.02.2006
200 m 27.32 Stará Boleslav 18.07.2008
200 m 27.71 h Praha-Stromovka 07.02.2006
300 m 44.19 Karlovy Vary 09.09.2006
300 m 43.87 h Praha-Strahov 04.03.2006
400 m 64.04 Ústí nad Labem 24.08.2006
400 m 66.12 h Dresden 10.02.2007
500 m 1:30.20 h Jablonec nad Nisou 04.01.2006
800 m 2:40.79 Stará Boleslav 18.07.2008
800 m 2:44.39 h Praha-Stromovka 12.01.2008
60 m překážek 10.19 h Praha-Strahov 08.02.2008
100 m překážek 17.34 Kladno 11.10.2008
sprintérský trojboj 1991 Bílina 16.08.2008
pětiboj hala 2770 h Praha-Strahov 08.02.2008
sedmiboj 4250 Kladno 11.10.2008
hod diskem 1kg 34.85 Jablonec nad Nisou 09.09.2017
hod oštěpem 600g 41.35 Meziboří 14.09.2019
vrh koulí 3kg 13.18 Kladno 11.10.2008
vrh koulí 3kg 12.23 h Jablonec nad Nisou 27.12.2008
vrh koulí 4kg 14.25 Nové Město nad Metují 09.06.2018
vrh koulí 4kg 13.87 h Praha - Stromovka 25.02.2017
skok daleký 4.98 Stará Boleslav 28.05.2010
skok daleký 5.06 h Praha-Strahov 30.01.2016
skok vysoký 1.56 Kladno 11.10.2008
skok vysoký 1.55 h Praha-Stromovka 03.02.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1kg 30.77 Mladá Boleslav 24.08.2019
hod oštěpem 600g 41.35 Meziboří 14.09.2019
vrh koulí 4kg 14.00 Kolín 22.06.2019
vrh koulí 4kg 13.25 h Ostrava 16.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Ž Praha - Juliska 38.42
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) oštěp 600g/Ž Meziboří 41.35
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Ž Stará Boleslav 38.23
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) disk 1kg/Ž/F 7 Mladá Boleslav 30.77
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 4kg/Ž/F Mladá Boleslav 13.50
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) oštěp 600g/Ž/F Mladá Boleslav 40.71
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Ž Praha - Juliska 39.11
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) koule 4kg/Ž 7 Brno 12.90
25.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž Kladno 38.82
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Ž Kolín NM
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Ž 10 Kolín 30.05
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Ž Kolín 14.00
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) oštěp 600g/Ž/F Nové Město nad Metují 39.93
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) koule 4kg/Ž/F Nové Město nad Metují 13.14
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) disk 1kg/Ž/F 10 Nové Město nad Metují 29.87
26.05.2019 Krajský přebor mužů a žen (AC TJ Jičín) koule 4kg/Ž/F Jičín 13.47
26.05.2019 Krajský přebor mužů a žen (AC TJ Jičín) oštěp 600g/Ž/F 5 Jičín 36.88
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) disk 1kg/Ž/F 11 Hradec Králové 29.33
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) koule 4kg/Ž/F Hradec Králové 13.58
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 600g/Ž/F 8 Hradec Králové 35.30
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Ž Kolín 35.60
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen koule 4kg/Ž 7 Ostrava 13.25
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Ž Jablonec nad Nisou 13.10