Karta atleta

Export do excelu
  • Benda Pavel
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér Radek Šíma
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.12 Chomutov 15.8.2017
50 m 06.16 Chomutov 15.8.2017
60 m 06.93 Ústí nad Labem 17.9.2015
60 m 06.83 h Praha-Juliska 21.1.2014
100 m 10.56 Ústí nad Orlicí 31.8.2013
150 m 16.28 Kadaň 11.5.2016
150 m 16.01 h Praha-Strahov 17.1.2014
200 m 21.53 Turnov 29.6.2013
200 m 21.69 h Chemnitz 4.1.2014
300 m 34.19 Bílina 28.4.2012
300 m 34.21 h Praha-Strahov 17.1.2014
400 m 47.62 Ostrava 26.6.2013
400 m 47.68 h Vídeň 8.2.2014
500 m 1:02.57 Praha 4.5.2012
500 m 1:03.22 h Praha-Strahov 16.1.2015
800 m 2:05.07 Ústí nad Labem 17.9.2015
sprintérský trojboj 2634 Bílina 15.8.2015
skok daleký 0 Bílina 31.5.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.10 h Ostrava 16.2.2019
100 m 10.95 Kolín 22.6.2019
150 m 16.79 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 22.10 Kadaň 18.6.2019
200 m 22.05 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 35.62 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 50.32 Hradec Králové 18.5.2019
400 m 51.90 h Chemnitz 5.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 100 m/M/R1 6 Brno 10.76
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/M/R3 4 Brno 22.42
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/B2 1 Nové Město nad Metují 11.14
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B3 3 Nové Město nad Metují 22.12
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B03 2 Kladno 10.98
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B03 3 Kladno 22.19
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 2 Praha - Eden 10.96
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 Praha - Eden DNS
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R01 3 Kolín 10.98
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA 5 Kolín 10.95
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B01 3 Kolín 22.10
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 100 m/M/B01 2 Kadaň 11.09
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 200 m/M/B02 2 Kadaň 22.10
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/M/B01 4 Nové Město nad Metují 50.68
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B02 4 Nové Město nad Metují 22.32
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m/M/B3 3 Praha - Juliska 11.14
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m/M/R01 1 Děčín 11.11
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m/M/F Děčín 11.36
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/M/B01 1 Děčín 22.24
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/M/B01 2 Hradec Králové 50.32
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B01 4 Hradec Králové 22.17
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/M/R3 6 Ostrava 07.10
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/M/R2 3 Ostrava 22.33
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 60 m/M/R3 3 Lipsko 07.14
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 200 m/M/B1 3 Lipsko 22.48
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R04 MS Praha - Stromovka 07.20
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FMS 8 Praha - Stromovka 07.21
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B04 MS Praha - Stromovka 22.05
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B01 1 Praha - Strahov 22.52
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/FA Praha - Strahov 07.15
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R03 1 Praha - Strahov 07.15
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B4 Praha - Stromovka DNS
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften 60 m/M/R1 3 Chemnitz 07.16
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften 60 m/M/FB 4 Chemnitz 07.21
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften 200 m/M/B2 2 Chemnitz 22.54
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B2 1 Praha-Strahov 16.79
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B3 1 Praha-Strahov 35.62
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/M/R5 2 Chemnitz 07.25
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 400 m/M/F Chemnitz 51.90