Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Brož
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Kmínek Jiří
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    110 m př. 256 1068
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2009: MS17-110 př./SF; 2011: MEJ-400 m př./SF, 4x400 m/5.; 2012: ME-400 m př./SF; 2013: ME22-400 m př./5.; 2014: ME-400 m př./SF; 2015: Univ.-400 m př./SF; 2016: ME-400 m př./SF; 2018: ME-400 m př./SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
4 1 - 1 - - - - - 2 - - - - -
4 - - 1 - - 1 1 - 1 1 - 1 - -
- - - 1 - - 2 - - - 1 - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.44 Praha 07.05.2009
60 m 07.03 h Praha-Stromovka 21.02.2015
100 m 10.94 Turnov 28.05.2019
150 m 16.66 h Praha-Strahov 14.01.2011
150 m 16.65 Cheb 02.08.2016
200 m 21.76 Kladno 14.06.2015
200 m 21.82 h Praha - Stromovka 19.01.2020
300 m 34.17 Sušice 12.05.2015
300 m 34.56 h Praha-Stromovka 16.01.2018
400 m 48.11 Turnov 23.08.2014
400 m 48.32 h Praha-Stromovka 03.02.2018
500 m 1:04.03 h Praha-Strahov 24.01.2014
500 m 1:03.37 Praha - Juliska 06.05.2017
1000 m 2:55.89 h Praha-Strahov 08.02.2009
1000 m 2:47.12 Kladno 17.05.2009
1500 m 4:46.51 Stará Boleslav 30.05.2010
60 m překážek (0.91) 08.17 h Praha-Stromovka 31.01.2009
60 m překážek (0.99) 08.05 h Praha-Stromovka 20.02.2010
60 m překážek (1.06) 07.94 h Ostrava 16.02.2019
100 m překážek (0.84) 13.78 Břeclav 15.09.2007
110 m překážek (0.91) 13.91 Brixen 09.07.2009
110 m překážek (0.99) 14.09 Tábor 26.06.2010
110 m překážek (1.06) 14.13 Praha - Juliska 03.06.2019
200 m překážek (0.76) 27.13 Břeclav 16.09.2007
300 m překážek (0.84) 38.24 Praha - Eden 09.06.2009
300 m překážek 36.24 Cheb 27.07.2017
400 m překážek (0.83) 58.74 Kladno 06.10.2007
400 m překážek (0.91) 49.78 Tampere 14.07.2013
1500 m překážek 5:26.29 Hradec Králové 30.09.2006
skok vysoký 1.89 h Jablonec nad Nisou 24.01.2009
skok vysoký 1.87 Stará Boleslav 29.05.2010
skok o tyči 4.05 h Praha-Stromovka 14.02.2009
skok o tyči 4.20 Kladno 23.05.2009
skok daleký 6.70 h Praha-Stromovka 31.01.2009
skok daleký 6.77 Stará Boleslav 29.05.2010
vrh koulí 4kg 08.08 h Jablonec nad Nisou 18.03.2006
vrh koulí 5kg 11.48 h Jablonec nad Nisou 24.01.2009
vrh koulí 5kg 11.65 Kladno 16.05.2009
vrh koulí 6kg 11.84 Stará Boleslav 29.05.2010
hod diskem 1kg 25.00 Kladno 26.04.2007
hod diskem 1,5kg 34.29 Jablonec nad Nisou 30.05.2009
hod diskem 1,75kg 38.07 Kladno 25.09.2010
hod oštěpem 700g 44.39 Praha - Stromovka 25.08.2009
hod oštěpem 800g 41.75 Praha-Juliska 15.09.2010
osmiboj IAAF 5590 Kladno 17.05.2009
pětiboj hala 1847 h Jablonec nad Nisou 18.03.2006
sedmiboj hala [Dci] 4762 h Praha-Strahov 08.02.2009
desetiboj [Dci] 6359 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
desetiboj [J] 6853 Stará Boleslav 29.05.2010
vrhačský trojboj 1008 Praha-Juliska 15.09.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.07 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
100 m 10.94 Turnov 28.05.2019
200 m 22.02 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 21.83 Turnov 28.05.2019
300 m 35.02 h Praha-Strahov 11.01.2019
60 m překážek (1.06) 07.94 h Ostrava 16.02.2019
110 m překážek (1.06) 14.13 Praha - Juliska 03.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Hodonín 14.20
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Praha - Juliska 14.20
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M Praha - Juliska 14.30
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M Ústí nad Orlicí 11.05
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M Ústí nad Orlicí 22.05
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 110 m překážek (1.06)/M/R3 2 Brno 14.25
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 110 m překážek (1.06)/M/F Brno 14.19
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/M/B1 6 Ostrava 10.96
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 110 m překážek (1.06)/M Praha 14.13
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m překážek (1.06)/M Praha - Juliska 14.21
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m překážek (1.06)/M 7 Praha - Juliska 14.13
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 100 m/M/B1 6 Turnov 10.94
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 200 m/M/B2 1 Turnov 21.83
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Plzeň 14.51
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B01 Praha - Juliska DNS
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B01 1 Praha - Juliska 14.48
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m překážek (1.06)/M/R3 1 Ostrava 08.09
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m překážek (1.06)/M/F Ostrava 07.94
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 60 m/M/B1 6 Ostrava 07.16
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R01 1 Praha - Stromovka 08.03
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B02 1 Praha - Stromovka 22.02
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m překážek (1.06)/M/F MS Praha - Stromovka 08.10
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m překážek (1.06)/M/F MS Praha - Stromovka 08.00
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m překážek (1.06)/M/F Praha - Stromovka DNS
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (1.06)/M/F Jablonec nad Nisou 08.04
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 07.07
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B2 2 Praha-Strahov 35.02