Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Kučerová
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Dvořáková Gabriela
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1980 949
    Dálka 105 1089
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - - - 2 1 - 2 - -
1 2 - 1 - - - 1 - 1 1 - 1 2 -
3 1 - - - - - - - - - - 1 3 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.83 Cheb 23.07.2020
100 m 12.19 Praha 21.06.2008
150 m 19.32 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 18.75 Cheb 23.07.2020
200 m 26.62 h Praha-Stromovka 17.02.2008
200 m 25.94 Praha - Eden 19.06.2020
800 m 2:45.23 Ústí nad Labem 01.05.2010
1500 m 5:57.96 h Praha-Strahov 27.02.2010
1500 m 5:39.63 Ústí nad Labem 01.06.2010
60 m překážek (0.84) 09.68 h Praha - Stromovka 17.01.2017
skok daleký 6.19 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
skok daleký 6.36 Praha - Eden 31.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m 07.89 Praha - Eden 03.05.2019
100 m 12.27 Praha - Juliska 24.08.2019
150 m 19.53 h Praha-Strahov 11.01.2019
150 m 19.32 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 26.26 Kolín 22.06.2019
skok daleký 6.06 h Praha-Strahov 11.01.2019
skok daleký 6.27 Regensburg 07.07.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Ž Hodonín 6.25
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R2 7 Praha - Juliska 12.27
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/Ž 4 Praha - Juliska 6.10
11.08.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV (Superliga-muži+ženy) skok daleký/Ž 10 Bydhošť 6.21
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) skok daleký/Ž Brno 6.27
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/B2 1 Tábor 12.28
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Ž Tábor 6.26
07.07.2019 Sparkassen Gala und Laufnacht (LG TELIS FINANZ Regensburg) skok daleký/Ž Regensburg 6.27
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 5 Praha - Eden 12.22
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž Praha - Eden 6.41
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R04 MS Kolín 12.42
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B04 MS Kolín 26.26
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) skok daleký/Ž Praha 6.00
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m/Ž/B2 3 Praha 12.28
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) skok daleký/Ž 9 Turnov 4.86
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 100 m/Ž/B2 2 Turnov 12.44
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Ž Plzeň NM
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R2 7 Plzeň 12.49
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FB 6 Plzeň 12.51
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok daleký/Ž Praha - Juliska 5.84
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B07 2 Praha - Juliska 12.49
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž Praha - Eden NM
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 5 Praha - Eden 19.32
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B02 2 Praha - Eden 07.89
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen skok daleký/Ž Ostrava 5.97
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž/F Praha - Stromovka 5.71
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/FA 5 Praha - Stromovka 07.80
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R03 2 Praha - Stromovka 07.85
26.01.2019 Mezinárodní mítink skok daleký/Ž 8 Vídeň 5.77
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B8 2 Praha-Strahov 19.53
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/Ž Praha-Strahov 6.06