Karta atleta

Export do excelu
  • Danáč Denis
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.19 Břeclav 1.8.2018
100 m 10.84 Břeclav 26.5.2018
150 m 18.10 Hradec Králové 4.10.2008
200 m 21.50 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
300 m 34.59 Břeclav 9.8.2017
400 m 47.58 Kladno 14.6.2015
400 m 51.32 h Praha-Strahov 27.1.2012
600 m 1:22.26 Praha 1.5.2012
800 m 1:56.52 Pardubice 26.8.2012
sprintérský trojboj 2491 Břeclav 1.8.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 10.94 Břeclav 24.8.2019
200 m 21.83 Nové Město nad Metují 20.7.2019
400 m 47.80 Ostrava 20.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R02 2 Praha - Eden 11.18
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/FA 4 Praha - Eden 11.06
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/M/B01 4 Praha - Eden 49.61
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B01 3 Praha - Eden 22.18
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FA Břeclav 10.94
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B01 1 Břeclav 22.01
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R01 2 Břeclav 11.27
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B3 1 Nové Město nad Metují 21.83
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B2 2 Tábor 48.38
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B02 3 Kladno 48.73
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/M/B1 8 Ostrava 47.80
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 400 m/M/B2 3 Praha - Juliska 48.28
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B01 3 Třinec 22.18
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FA Třinec 11.17
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R03 1 Třinec 11.17
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B01 1 Olomouc 22.51
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R01 1 Olomouc 11.34
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/FA Olomouc 11.30
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/J/B6 MB Ostrava - Vítkovice DNS
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B5 MB Ostrava - Vítkovice DNS