Karta atleta

Export do excelu
  • Kutrová Eliška
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.73 h Otrokovice 23.01.2009
60 m 08.73 Brno 05.06.2008
60 m 08.86 h Bratislava 19.01.2010
100 m 13.76 Břeclav 26.06.2011
150 m 20.8 Brno-Horníkova 20.07.2010
200 m 26.67 Vyškov 05.06.2010
200 m 28.09 h Bratislava 23.01.2011
300 m 44.95 Šumperk 15.06.2008
300 m 44.03 h Praha-Strahov 13.01.2012
400 m 56.89 Břeclav 25.09.2010
400 m 58.15 h Praha-Stromovka 19.02.2011
500 m 1:22.82 h Bratislava 16.01.2011
600 m 1:43.50 Břeclav 12.08.2009
600 m 1:42.90 h Praha-Strahov 13.01.2012
800 m 2:10.08 Břeclav 23.08.2014
800 m 2:10.08 h Praha - Stromovka 25.02.2017
1500 m 4:37.65 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
1500 m 4:48.61 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
3000 m 11:08.30 Dubnica nad Váhom 09.06.2019
sprintérský trojboj 1972 Blansko 25.04.2010
skok daleký 4.53 Trnava 24.04.2008
skok daleký 4.53 h Otrokovice 23.01.2009
skok vysoký 1.24 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 60.06 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
800 m 2:15.84 Brno 25.06.2019
800 m 2:12.41 h Ostrava 16.02.2019
1500 m 4:45.00 Brno 25.06.2019
1500 m 4:48.61 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
3000 m 11:08.30 Dubnica nad Váhom 09.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy 800 m/Ž Trnava 2:18.12
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž/F Břeclav 4:50.31
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž/F Břeclav 2:17.96
17.08.2019 3. kolo Atletickej ligy 800 m/Ž Košice 2:18.10
17.08.2019 3. kolo Atletickej ligy 1500 m/Ž 6 Košice 4:56.33
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 800 m/Ž/R2 5 Brno 2:22.43
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 800 m/Ž 4 Brno 2:15.84
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 1500 m/Ž 4 Brno 4:45.00
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Ž/F 10 Uherské Hradiště 5:04.11
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Ž/F Uherské Hradiště 2:16.30
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 800 m/Ž/B1 10 Dubnica nad Váhom 2:36.49
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 3000 m/Ž 7 Dubnica nad Váhom 11:08.30
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 1500 m/Ž 7 Opava 4:56.68
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/Ž/R2 5 Ostrava 2:12.41
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B02 1 Ostrava - Vítkovice 60.06
26.01.2019 Mezinárodní mítink 800 m/Ž/B3 7 Vídeň 2:21.88
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/F 8 Ostrava - Vítkovice 4:48.61
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 2:16.69
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 800 m/Ž/B1 7 Praha - Strahov 2:23.95