Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Skřivánek
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.80 h Opava 15.01.2012
60 m 08.04 Opava 26.07.2011
60 m 07.97 h Opava 15.01.2012
150 m 18.55 Opava 13.08.2013
200 m 23.75 Břeclav 14.09.2019
300 m 37.35 Olomouc 21.08.2019
400 m 50.60 Šumperk 16.08.2020
600 m 1:25.30 Olomouc 21.08.2019
800 m 1:57.94 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
800 m 1:56.47 Olomouc 02.08.2020
1000 m 2:43.24 Opava 24.04.2012
1000 m 2:41.79 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
1500 m 4:21.94 h Bratislava 04.02.2012
1500 m 4:12.31 Olomouc 25.08.2012
2000 m 6:20.51 Opava 04.05.2010
3000 m 10:05.08 Opava 27.04.2011
5000 m 17:01.76 Opava 21.08.2012
10000 m 35:21.86 Břeclav 17.05.2014
25 km silnice 1:49:07 Brno 21.10.2017
2000 m překážek 6:23.01 Ostrava 05.05.2012
3000 m překážek 09:54.74 Ostrava 12.05.2012
skok vysoký 1.56 Opava 22.09.2011
skok daleký 5.21 Opava 27.07.2010
skok daleký 5.36 h Opava 15.01.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.75 Břeclav 14.09.2019
300 m 37.35 Olomouc 21.08.2019
400 m 51.99 Vyškov 11.05.2019
600 m 1:25.30 Olomouc 21.08.2019
800 m 1:59.65 Ostrava 25.08.2019
1500 m 4:31.40 Přerov 01.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/J/B03 MS Břeclav 52.07
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B03 MS Břeclav 23.75
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B01 3 Ostrava 1:59.65
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B01 4 Ostrava 52.18
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 600 m/M/F Olomouc 1:25.30
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 300 m/M/B02 1 Olomouc 37.35
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B01 Opava DNS
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B01 5 Opava 52.08
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/M/B01 6 Olomouc 2:04.58
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/M/B01 7 Olomouc 53.36
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M 4 Uherské Hradiště 2:02.25
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/B01 9 Hranice 2:02.25
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B02 5 Hranice 54.53
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B01 5 Vyškov 51.99
01.05.2019 Velká cena města Přerova v běhu mužů na 1500m (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M Přerov 4:31.40