Karta atleta

Export do excelu
  • Valášek Jan
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.27 Chomutov 15.8.2017
50 m 06.24 Chomutov 15.8.2017
60 m 07.20 Hradec Králové 3.9.2019
60 m 06.9 h Český Brod 14.3.2015
100 m 11.11 Praha 11.6.2019
150 m 16.98 Pliezhausen 13.5.2018
150 m 16.82 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 22.06 Opava 9.9.2017
200 m 22.43 h Ostrava 8.2.2018
300 m 35.04 Praha - Eden 31.5.2018
300 m 35.65 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 49.75 Opava 9.9.2017
400 m 50.42 h Praha - Strahov 10.2.2017
500 m 1:06.89 Praha 8.5.2015
500 m 1:08.66 h Praha-Strahov 17.1.2014
800 m 2:04.20 Praha 7.6.2013
800 m 2:07.40 h Praha-Stromovka 12.2.2013
1000 m 2:47.40 Stará Boleslav 21.8.2013
1500 m 4:31.71 Praha 13.9.2012
1500 m 4:30.54 h Praha-Strahov 25.1.2013
2000 m 6:20.36 h Praha-Strahov 11.1.2013
3000 m 09:46.12 Olomouc 25.5.2012
3000 m 10:09.26 h Praha-Stromovka 2.2.2013
1500 m překážek 4:54.41 Praha 4.5.2012
3000 m překážek 11:12.56 Kolín 22.9.2012
sprintérský trojboj 2478 Kolín 23.8.2017
skok daleký 5.31 Vlašim 30.8.2019
chůze dráha 5000 m 38:14.28 Ústí nad Labem 16.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 Hradec Králové 3.9.2019
60 m 07.10 h Ostrava 12.2.2019
100 m 11.11 Praha 11.6.2019
150 m 16.86 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 22.66 Brno 25.6.2019
200 m 22.46 h Praha - Stromovka 27.1.2019
300 m 35.78 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 51.26 Praha - Eden 8.9.2019
sprintérský trojboj 2451 Hradec Králové 3.9.2019
skok daleký 5.31 Vlašim 30.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R02 3 Praha - Eden 11.24
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/FB Praha - Eden 11.27
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/M/B02 2 Praha - Eden 51.26
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B03 2 Praha - Eden 22.79
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M Hradec Králové 2451
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B01 3 Hradec Králové 07.20
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B01 3 Hradec Králové 11.18
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B01 2 Hradec Králové 22.67
30.08.2019 Podblanická tretra (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M 5 Vlašim 11.45
30.08.2019 Podblanická tretra (TJ Spartak Vlašim) dálka/M 5 Vlašim 5.31
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/FA 4 Praha - Děkanka 11.27
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B01 5 Praha - Děkanka 23.31
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/R02 1 Praha - Děkanka 11.28
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M Bílina DNS
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B09 Bílina DNS
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B02 Bílina DNS
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/B2 5 Nové Město nad Metují 11.40
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B3 5 Nové Město nad Metují 22.87
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R2 Tábor DNS
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B03 5 Kladno 11.26
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B04 5 Kladno 22.82
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B02 7 Praha - Eden 11.31
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 5 Praha - Eden 22.86
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/M/R3 3 Brno 11.36
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 200 m/M/B2 2 Brno 22.66
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/M/FA 6 Brno 11.42
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R03 Stará Boleslav DQ
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B02 2 Stará Boleslav 22.71
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 100 m/M/B01 5 Kadaň 11.41
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 200 m/M/B01 3 Kadaň 22.68
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m/M/R2 5 Praha 11.19
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m/M/FB Praha 11.11
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FA 6 Praha - Eden 11.43
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R01 3 Praha - Eden 11.40
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/M/R4 4 Ostrava 22.58
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 60 m/M/B2 3 Ostrava 07.10
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 200 m/M/B1 3 Ostrava 22.70
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B01 5 Jablonec nad Nisou 07.25
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B08 4 Jablonec nad Nisou 07.27
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FA 7 Praha - Stromovka 07.20
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R05 2 Praha - Stromovka 07.19
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B04 1 Praha - Stromovka 22.50
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/M/FMS MS Praha - Stromovka 07.23
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/M/R02 MS Praha - Stromovka 07.26
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 22.46
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 4 Praha - Stromovka 07.21
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B15 1 Praha - Stromovka 07.19
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B3 2 Praha-Strahov 16.86
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B5 1 Praha-Strahov 36.08
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B4 2 Praha-Strahov 16.92
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B3 2 Praha-Strahov 35.78