Karta atleta

Export do excelu
  • Bejček Vratislav
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.98 Freital-Weissig 9.5.2009
200 m překážek 31.21 Ústí nad Labem 20.6.2009
vrhačský trojboj 1771 Bílina 2.10.2010
vrhačský čtyřboj 2142 Bílina 2.10.2010
hod diskem 1kg 39.41 Karlovy Vary 26.9.2009
hod diskem 1,5kg 40.34 Grossolbersdorf 16.4.2011
hod diskem 1,75kg 42.51 Freital-Weißig 4.5.2013
hod diskem 2kg 39.89 Děčín 14.7.2015
hod kladivem 5kg 31.26 Bílina 2.10.2010
hod kladivem 6kg 32.09 Weissig 6.10.2012
hod kladivem 7,26kg 37.72 Bílina 25.5.2016
hod oštěpem 600g 40.30 Karlovy Vary 26.9.2009
hod oštěpem 700g 43.97 Ústí nad Labem 11.6.2011
hod oštěpem 800g 40.12 Weissig 6.10.2012
vrh koulí 4kg 13.60 Ústí nad Labem 27.8.2009
vrh koulí 4kg 12.40 h Praha-Strahov 15.1.2010
vrh koulí 5kg 15.59 Děčín 12.6.2011
vrh koulí 5kg 14.85 h Praha-Strahov 6.2.2011
vrh koulí 6kg 14.79 Szprotawa 12.5.2013
vrh koulí 6kg 15.03 h Praha-Strahov 10.2.2013
vrh koulí 7,26kg 14.95 Hradec Králové 14.5.2016
vrh koulí 7,26kg 14.66 h Praha - Strahov 9.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 2kg 38.47 Děčín 26.5.2019
vrh koulí 7,26kg 14.80 Louny 10.8.2019
vrh koulí 7,26kg 14.02 h Praha - Strahov 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 7,26kg/M/F Mladá Boleslav 14.68
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) disk 2kg/M/F 8 Mladá Boleslav 35.07
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) koule 7,26kg/M Bílina 14.76
10.08.2019 22. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) koule 7,26kg/M/F Louny 14.80
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 7,26kg/M 4 Kolín 14.53
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 2kg/M 8 Kolín 38.09
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) disk 2kg/M/F 13 Nové Město nad Metují 37.91
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) koule 7,26kg/M/F 4 Nové Město nad Metují 14.60
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) koule 7,26kg/M/F Děčín 14.46
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) disk 2kg/M/F Děčín 38.47
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) koule 7,26kg/M/F 6 Hradec Králové 14.09
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) oštěp 800g/M/F Hradec Králové DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) disk 2kg/M/F 8 Hradec Králové 35.26
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) koule 7,26kg/M/F Praha - Strahov 14.02
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften koule 7,26kg/M 5 Chemnitz 13.44