Karta atleta

Export do excelu
  • Vostatek Jakub
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.57 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 07.18 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 07.17 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 10.95 Praha 11.06.2019
150 m 17.16 Praha-Juliska 01.05.2018
200 m 23.13 Praha - Kotlářka 11.09.2019
100 m překážek 19.63 Praha 07.05.2009
sprintérský trojboj 2261 Praha - Kotlářka 11.09.2019
skok daleký 5.15 Praha 08.06.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 10.57 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 07.18 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 07.17 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m 10.95 Praha 11.06.2019
200 m 23.13 Praha - Kotlářka 11.09.2019
sprintérský trojboj 2261 Praha - Kotlářka 11.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 200 m/M/B01 2 Děčín 23.44
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/M/FA Děčín 11.54
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/M/R01 1 Děčín 11.67
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/M/R04 Děčín NM
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/M Praha - Děkanka 10.62
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B01 Praha - Juliska DNS
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B01 Praha - Juliska DNS
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/M Praha - Kotlářka 2261
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/M/B01 3 Praha - Kotlářka 07.34
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B01 3 Praha - Kotlářka 11.64
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B01 2 Praha - Kotlářka 23.13
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/R01 3 Turnov 11.54
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 200 m/M 4 Turnov 23.32
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/M/FB Turnov 11.28
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/M/F 4 Domažlice 11.36
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/M/R02 2 Domažlice 11.59
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/M/R1 3 Brno 11.47
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/M/FB Brno 11.39
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 100 m/M/FA Rumburk 11.20
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 100 m/M/R01 1 Rumburk 11.09
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m/M/R1 4 Praha 11.18
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m/M/FA 4 Praha 10.95
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA Kladno 11.23
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R02 1 Kladno 11.44
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/M/F 4 Písek 11.11
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/M/R03 1 Písek 11.45
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/M/B03 Písek DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA 2= Bílina 11.15
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R02 1 Bílina 11.39
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/M/F Chodov 11.35
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/M/R01 1 Chodov 11.40
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B01 1= Praha - Děkanka 07.18
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/M/B02 1 Praha - Děkanka 10.57
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B01 7 Jablonec nad Nisou 07.31
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B08 3 Jablonec nad Nisou 07.25
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/M/R01 7 Praha - Stromovka 07.21
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/M/F 5 Praha - Stromovka 07.17
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/R02 MS Praha - Strahov 07.28
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m/M/B5 1 Praha - Strahov 07.34