Karta atleta

Export do excelu
  • Holek Jakub
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Jiří Lesák
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.68 h Opava 12.01.2014
60 m 09.43 Třinec 15.05.2009
60 m 07.44 h Ostrava 13.01.2018
100 m 11.71 Třinec 07.06.2014
150 m 17.92 Opava 03.06.2014
200 m 24.11 Opava 06.05.2014
400 m 53.94 Třinec 27.04.2013
800 m 2:49.52 Třinec 17.05.2008
1000 m 3:45.74 Třinec 15.05.2009
1000 m 2:56.26 h Ostrava 14.01.2017
1500 m 5:07.77 Třinec 09.06.2012
60 m překážek 12.71 Třinec 17.05.2008
60 m překážek 08.88 h Opava 12.01.2014
100 m překážek 21.51 Třinec 15.05.2009
110 m překážek 15.89 Třinec 28.06.2014
300 m překážek 44.84 Opava 12.06.2012
400 m překážek 58.93 Šumperk 29.06.2013
pětiboj 1012 Třinec 17.05.2008
hod diskem 1kg 21.94 Třinec 15.05.2009
devítiboj 2282 Třinec 15.05.2009
vrh koulí 4kg 07.26 Třinec 15.05.2009
hod kladivem 4kg 22.13 Opava 14.06.2010
hod kriketovým míčkem 45.49 Bílina 13.06.2010
hod oštěpem 600g 26.70 Šumperk 25.09.2010
chůze dráha 3000 m 21:05.11 Šumperk 25.09.2010
vrh koulí 5kg 09.73 h Olomouc 28.01.2012
hod oštěpem 700g 34.37 Třinec 07.07.2012
hod diskem 1,5kg 26.30 Třinec 09.06.2012
vrh koulí 5kg 10.46 Třinec 09.06.2012
vrh koulí 6kg 10.03 Třinec 27.04.2013
vrh koulí 6kg 10.20 h Praha-Stromovka 07.02.2014
hod diskem 1,75kg 27.41 Opava 25.04.2014
hod oštěpem 800g 36.41 Opava 20.05.2014
hod diskem 2kg 24.42 Třinec 07.06.2014
desetiboj 5398 Třinec 07.06.2014
skok vysoký 1.77 Třinec 07.06.2014
vrh koulí 7,26kg 09.43 Opava 19.05.2015
skok daleký 6.23 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.10 Olomouc 13.05.2017
skok vysoký 1.77 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 7,26kg 10.98 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj hala 4698 h Ostrava 13.01.2018
skok o tyči 4.62 Opava 19.05.2018
skok o tyči 4.71 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek 09.21 h Opava 05.01.2020
vrh koulí 7,26kg 10.58 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 5.92 h Opava 05.01.2020
skok o tyči 4.31 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
skok vysoký 1.65 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Velká cena Bohumína (TJ Sokol Opava) tyč/M Bohumín 3.82
02.10.2019 Velká cena Bohumína (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B01 3 Bohumín 24.66
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 110 m př./M/B02 Praha - Eden DNS
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) tyč/M/F Praha - Eden 4.38
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/M/F Břeclav 4.42
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F Břeclav DNS
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./M/B02 2 Břeclav 16.20
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) tyč/M Ostrava - Vítkovice 4.40
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 4.40
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 3.71
16.07.2019 Okresní přebor ve skoku o tyči mužů a žen (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 4.39
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) tyč/M/F 4 Uherské Hradiště 4.15
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 110 m př./M/B02 2 Uherské Hradiště 16.24
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) tyč/M/F Třinec 4.52
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) tyč/M 6 Opava 4.24
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m př./M/B02 5 Opava 63.06
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 110 m př./M/B02 1 Opava 16.19
04.06.2019 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 4.23
01.06.2019 Okresní přebor ve skoku o tyči žactva a dorostu (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 4.32
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) tyč/M Třinec 4.32
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M Třinec NM
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 110 m př./M/B02 2 Třinec 16.59
14.05.2019 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 4.07
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) tyč/M/F Vyškov 4.32
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen tyč/M 10 Ostrava 4.52
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 8 Praha - Stromovka 07.55
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M 15 Praha - Stromovka 5.99
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 7,26kg/M 7 Praha - Stromovka 10.58
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/M/F 13 Praha - Stromovka 3:03.94
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/M 6 Praha - Stromovka 1.71
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/M 5 Praha - Stromovka 4.55
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/M/F 12 Praha - Stromovka 4481
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./M/B2 6 Praha - Stromovka 09.09
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.90
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 7,26kg/M 13 Ostrava - Vítkovice 10.29
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/R 4 Ostrava - Vítkovice 09.26
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/M Ostrava - Vítkovice 4.61
26.01.2019 Slezská laťka - 47.ročník (TJ Sokol Opava) tyč/M Opava 4.06
26.01.2019 Slezská laťka - 47.ročník (TJ Sokol Opava) koule 7,26kg/M Opava 10.63
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/M/FB Ostrava - Vítkovice NM
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/M Ostrava - Vítkovice 4.71
05.01.2019 Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí (Tj Sokol Opava) koule 7,26kg/M Opava DNS
05.01.2019 Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí (Tj Sokol Opava) tyč/M 2= Opava 4.12