Karta atleta

Export do excelu
  • Pilař Lukáš
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.12 Litomyšl 9.10.2010
60 m 07.54 h Praha-Stromovka 29.1.2013
100 m 11.79 Pardubice 26.5.2012
200 m 24.97 Jihlava 25.8.2012
400 m 54.8 Chrudim 29.5.2012
1000 m 3:15.80 Litomyšl 9.10.2010
1000 m 3:01.84 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
1500 m 5:13.40 Třinec 7.7.2012
60 m překážek 08.37 h Praha-Stromovka 18.2.2012
100 m překážek 14.3 Chrudim 20.6.2010
110 m překážek 14.54 Praha 22.6.2012
200 m překážek 29.01 Praha 11.9.2010
300 m překážek 40.96 Hradec Králové 9.6.2012
400 m překážek 61.91 Kolín 22.9.2012
sedmiboj hala 4163 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
devítiboj 4264 Litomyšl 9.10.2010
desetiboj 5727 Třinec 7.7.2012
vrhačský trojboj 1569 Chrudim 18.8.2010
hod diskem 1kg 36.39 Chrudim 18.8.2010
hod diskem 1,5kg 39.84 Pardubice 16.9.2012
hod diskem 1,75kg 38.04 Nové Město nad Metují 11.5.2013
hod diskem 2kg 35.63 Pardubice 31.5.2014
hod kladivem 7,26kg 19.68 Děčín 29.9.2019
hod oštěpem 600g 41.50 Litomyšl 13.6.2010
hod oštěpem 700g 41.37 Třinec 7.7.2012
hod oštěpem 800g 42.12 Ústí nad Orlicí 17.5.2014
vrh koulí 4kg 12.70 Litomyšl 13.6.2010
vrh koulí 4kg 12.85 h Praha - Strahov 18.12.2010
vrh koulí 5kg 13.01 Třinec 7.7.2012
vrh koulí 5kg 13.18 h Jablonec nad Nisou 29.1.2012
vrh koulí 6kg 14.58 Hradec Králové 7.6.2014
vrh koulí 6kg 12.93 h Praha-Stromovka 23.2.2013
vrh koulí 7,26kg 12.15 Praha - Vokovice 21.6.2017
vrh koulí 7,26kg 12.30 h Praha - Strahov 7.1.2019
skok daleký 5.93 Třinec 7.7.2012
skok daleký 6.11 h Praha-Stromovka 8.2.2013
trojskok 10.41 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
skok o tyči 3.20 Pardubice 16.9.2012
skok o tyči 3.30 h Pardubice 26.1.2013
skok vysoký 1.80 Pardubice 31.5.2014
skok vysoký 1.70 h Pardubice 11.2.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.58 Praha-Eden 10.8.2019
400 m 62.88 Praha-Eden 10.8.2019
1500 m 7:07.19 Praha-Eden 10.8.2019
110 m překážek 19.54 Praha-Eden 10.8.2019
desetiboj 3917 Praha-Eden 10.8.2019
hod diskem 2kg 33.36 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
hod kladivem 7,26kg 19.68 Děčín 29.9.2019
hod oštěpem 800g 37.02 Praha-Eden 10.8.2019
vrh koulí 7,26kg 11.67 Svitavy 1.9.2019
vrh koulí 7,26kg 12.30 h Praha - Strahov 7.1.2019
skok daleký 5.28 Praha-Eden 10.8.2019
trojskok 10.41 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
skok o tyči 2.40 Praha-Eden 10.8.2019
skok vysoký 1.68 Svitavy 1.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 110 m př./M/B01 Děčín DNS
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) kladivo 7,26kg/M/F 16 Děčín 19.68
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) disk 2kg/M/F 10= Děčín 31.74
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) koule 7,26kg/M 5 Svitavy 11.67
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) výška/M 5 Svitavy 1.68
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) disk 2kg/M 8 Svitavy 30.42
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B3 4 Praha-Eden 12.58
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 110 m př./M/B2 3 Praha-Eden 19.54
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F 9 Praha-Eden 7:07.19
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B3 3 Praha-Eden 62.88
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) dálka/M 10 Praha-Eden 5.28
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj/M 9 Praha-Eden 3917
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) disk 2kg/M 4 Praha-Eden 30.79
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) koule 7,26kg/M 4 Praha-Eden 11.58
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/M Praha-Eden 37.02
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) tyč/M/S2 3 Praha-Eden 2.40
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) výška/M 6 Praha-Eden 1.64
02.06.2019 2.kolo KP mužů (Atletika Chrudim) koule 7,26kg/M Chrudim NM
02.06.2019 2.kolo KP mužů (Atletika Chrudim) disk 2kg/M 5 Chrudim 31.79
02.06.2019 2.kolo KP mužů (Atletika Chrudim) trojskok/M 9 Chrudim 10.32
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) koule 7,26kg/M Týniště nad Orlicí DNS
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) trojskok/M 7 Týniště nad Orlicí 10.41
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) disk 2kg/M 4 Týniště nad Orlicí 33.36
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 7,26kg/M 5 Praha - Stromovka 11.67
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) koule 7,26kg/M 5 Praha - Strahov 12.30