Karta atleta

Export do excelu
  • Schmöger Martin
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.54 Břeclav 7.8.2013
60 m 07.44 h Bratislava 18.1.2014
100 m 11.51 Olomouc 8.5.2016
150 m 17.3 Brno 29.7.2013
200 m 23.37 Břeclav 25.5.2014
200 m 23.94 h Bratislava 1.2.2014
300 m 37.8 Brno 5.8.2013
400 m 52.93 Brno 14.5.2013
400 m 53.07 h Bratislava 1.2.2014
500 m 1:10.9 Blansko 27.4.2014
600 m 1:31.0 Brno 22.7.2013
60 m překážek 08.43 h Praha - Stromovka 25.2.2017
110 m překážek 15.00 Třinec 28.6.2014
200 m překážek 26.3 Brno 1.8.2016
300 m překážek 40.2 Brno 15.8.2016
400 m překážek 56.80 Brno 25.6.2019
sprintérský trojboj 2123 Břeclav 7.8.2013
vrh koulí 5kg 10.30 Břeclav 24.9.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
200 m 24.10 Hodonín 2.6.2019
200 m 24.17 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
60 m překážek 08.53 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
110 m překážek 15.23 Uherské Hradiště 22.6.2019
300 m překážek 41.31 Brno 15.7.2019
400 m překážek 56.80 Brno 25.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Velká cena města Prostějova na 110 m př. (Atletický klub Prostějov, z. s.) 110 m př./M 5 Prostějov 15.95
31.08.2019 Finále Atletickej ligy 110 m př./M/B1 4 Nitra 15.56
31.08.2019 Finále Atletickej ligy 400 m př./M/B2 2 Nitra 59.27
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 110 m př./M 6 Brno 15.38
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy 110 m př./M 4 Trnava 15.49
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy 400 m př./M 4 Trnava 58.49
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./M/B01 4 Břeclav 15.65
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./M/B02 2 Břeclav 59.29
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 110 m př./M/R2 5 Brno 15.36
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m př./M/R1 5 Brno 56.80
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 110 m př./M/F Brno 15.59
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/M/B02 1 Brno 17.65
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/M/B01 Brno DNS
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m př./M/F Brno 41.31
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 500 m/M/B02 Brno DNF
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 110 m př./M/F 5 Brno 15.63
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m př./M/B2 2 Brno 56.80
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m př./M/B01 8 Uherské Hradiště 60.1
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 110 m př./M/B01 1 Uherské Hradiště 15.23
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 110 m př./M/B1 4 Dubnica nad Váhom 15.52
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 110 m př./M/B01 3 Opava 15.71
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m př./M/B02 2 Opava 57.82
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m př./M/F Hodonín 58.86
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/F Hodonín 24.10
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m př./M/F Hodonín 15.57
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R03 Třinec DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 110 m př./M/B02 1 Třinec 15.43
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m př./M/B02 1 Třinec 58.17
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m př./M/F Vyškov 15.53
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B02 Vyškov DNS
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 110 m př./M/F Olomouc 15.95
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m př./M/R3 5 Ostrava 08.64
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/R01 2 Ostrava - Vítkovice 08.81
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/F Ostrava - Vítkovice 08.66
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/F MS Ostrava - Vítkovice 08.57
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/R Ostrava - Vítkovice DQ
27.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m př./M/R2 3 Bratislava 08.97
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.87
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.64
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/F Ostrava - Vítkovice 08.70
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./M/R01 3 Ostrava - Vítkovice 08.53
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R04 3 Ostrava - Vítkovice 07.52
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B04 3 Ostrava - Vítkovice 24.17
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m př./M/B1 3 Praha - Strahov 08.62