Karta atleta

Export do excelu
  • Radek Dvořák
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.26 h Ostrava 07.01.2017
60 m 07.61 Břeclav 01.08.2018
100 m 11.40 Třinec 03.06.2017
150 m 17.31 h Ostrava 17.01.2017
200 m 22.08 Třinec 03.06.2017
200 m 22.58 h Ostrava 20.01.2018
300 m 36.66 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 50.82 h Ostrava 03.02.2018
400 m 50.01 Znojmo 10.06.2018
600 m 2:22.72 Liberec 31.05.2012
maratón 3:03:30 Praha 27.07.2019
110 m překážek (1.06) 22.16 Týniště nad Orlicí 04.09.2011
skok vysoký 1.75 Nové Město nad Metují 26.06.2012
skok vysoký 1.75 h Hustopeče 26.01.2013
skok daleký 6.02 h Bratislava 15.12.2012
skok daleký 6.57 Hodonín 30.06.2018
trojskok 11.86 Chrudim 29.06.2013
vrh koulí 5kg 11.10 Brno 16.09.2015
hod kriketovým míčkem 23.72 Liberec 31.05.2012
sprintérský trojboj 2032 Břeclav 01.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.39 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 11.85 Třinec 18.05.2019
150 m 17.55 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.19 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 23.41 Břeclav 24.08.2019
300 m 36.66 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 51.56 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
400 m 52.02 Vyškov 11.05.2019
maratón 3:03:30 Praha 27.07.2019
skok vysoký 1.71 Uherské Hradiště 22.06.2019
skok daleký 5.37 Uherské Hradiště 22.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R01 7 Břeclav 11.95
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B07 1 Břeclav 23.41
27.07.2019 Zlatý maratón Emila Zátopka (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.) maratón/M 4 Praha 3:03:30
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F 17 Uherské Hradiště 5.57
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/M/F 9 Uherské Hradiště 1.71
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B04 Uherské Hradiště DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R02 4 Třinec 11.97
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FB 4 Třinec 11.85
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B02 7 Třinec 53.62
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 2 Vyškov 52.02
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B02 Vyškov DNS
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B01 7 Olomouc 24.56
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R01 6 Olomouc 12.21
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 5 Ostrava - Vítkovice 07.39
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B03 2 Ostrava - Vítkovice 51.69
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B02 1 Ostrava - Vítkovice 23.19
26.01.2019 Mezinárodní mítink 400 m/M/B9 4 Vídeň 52.41
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B03 3 Ostrava - Vítkovice 37.21
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 5 Ostrava - Vítkovice 07.40
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B02 1 Ostrava - Vítkovice 51.56
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B03 1 Ostrava - Vítkovice 36.66
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B04 3 Ostrava - Vítkovice 17.55