Karta atleta

Export do excelu
  • Hodboď Lukáš
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér Josef Vedra
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.14 Hradec Králové 24.9.2011
60 m 07.10 h Praha-Strahov 14.1.2012
100 m 11.08 Turnov 29.6.2013
150 m 16.80 Kolín 15.5.2011
150 m 16.95 h Praha-Strahov 17.1.2014
200 m 21.98 Pardubice 15.6.2014
200 m 22.33 h Praha-Stromovka 15.2.2014
300 m 34.73 Brno 13.9.2011
300 m 35.30 h Praha - Strahov 17.12.2011
400 m 47.11 Praha 4.6.2018
400 m 47.59 h Ostrava 16.2.2019
600 m 1:19.63 h Praha - Stromovka 24.1.2017
800 m 1:46.50 Berlín 6.8.2018
800 m 1:48.35 h Ostrava 12.2.2019
1000 m 2:49.82 h Praha-Stromovka 11.2.2011
60 m překážek 09.81 Jablonec nad Nisou 29.5.2009
60 m překážek 09.10 h Praha-Stromovka 11.2.2011
100 m překážek 14.83 Kolín 8.5.2011
300 m překážek 38.60 Praha 9.5.2014
400 m překážek 52.33 Praha 9.6.2014
sprintérský trojboj 2212 Kolín 21.8.2011
pětiboj 2416 Stará Boleslav 10.10.2009
sedmiboj hala 3988 h Praha-Stromovka 11.2.2011
hod diskem 1kg 24.83 Stará Boleslav 18.6.2010
hod kriketovým míčkem 39.00 Čáslav 26.6.2008
vrh koulí 4kg 08.90 h Praha-Stromovka 11.2.2011
skok daleký 4.79 Jablonec nad Nisou 29.5.2009
skok daleký 5.54 h Praha-Stromovka 11.2.2011
skok o tyči 2.30 Stará Boleslav 18.6.2010
skok o tyči 2.90 h Praha-Stromovka 11.2.2011
skok vysoký 1.25 Čáslav 4.9.2008
skok vysoký 1.66 h Praha-Stromovka 11.2.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 47.61 Brno 26.7.2019
400 m 47.59 h Ostrava 16.2.2019
800 m 1:46.86 Bydgoszcz 11.6.2019
800 m 1:48.35 h Ostrava 12.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M Ústí nad Orlicí 1:48.70
09.08.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV (Superliga-muži+ženy) 800 m/M 8 Bydhošť 1:49.00
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/M/R3 1 Brno 47.77
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/M/F Brno 47.61
08.07.2019 Světová univerziáda 800 m/M/R2 2 Neapol 1:50.51
08.07.2019 Světová univerziáda 800 m/M/S1 2 Neapol 1:49.76
08.07.2019 Světová univerziáda 800 m/M/F Neapol 1:47.97
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 800 m/M 8 Ostrava 1:47.22
11.06.2019 1. Memoriał Ireny Szewińskiej 800 m/M 6 Bydgoszcz 1:46.86
02.06.2019 Grand Prix Gliwic 800 m/M 4 Gliwice 1:47.29
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 800 m/M/B1 2 Turnov 1:48.34
01.03.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY 800 m/M/R1 5 Glasgow 1:49.31
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 400 m/M/R3 2 Ostrava 47.59
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 400 m/M/F 5 Ostrava 47.71
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 800 m/M/F 6 Ostrava 1:48.35
06.02.2019 Mítink Světové halové tour IAAF 800 m/M 6 Toruň 1:49.07
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B01 Praha - Stromovka DNF
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 48.01
25.01.2019 Mezinárodní mítink 800 m/M/B2 2 Erfurt 1:48.90