Karta atleta

Export do excelu
  • Korejz Jiří
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.20 Přerov 1.5.2019
60 m 07.15 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
100 m 11.17 Uherské Hradiště 22.6.2019
150 m 17.16 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
200 m 22.62 Přerov 1.5.2019
200 m 22.87 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
300 m 36.8 Havířov 16.4.2015
300 m 36.08 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
400 m 50.23 Ostrava 20.6.2019
400 m 50.81 h Ostrava 3.2.2018
sprintérský trojboj 2409 Přerov 1.5.2019
hod diskem 1kg 30.28 Ostrava 15.9.2011
hod diskem 1,5kg 27.37 Břeclav 22.9.2012
hod oštěpem 600g 36.47 Opava 8.9.2011
hod oštěpem 700g 40.90 Havířov 7.5.2013
hod oštěpem 800g 40.57 Olomouc 4.5.2013
vrh koulí 4kg 09.40 Ostrava 15.9.2011
vrh koulí 5kg 09.43 h Ostrava 10.3.2012
skok daleký 5.92 Hranice 1.6.2013
skok daleký 5.98 h Havířov 13.3.2016
skok vysoký 1.60 h Havířov 13.3.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 Přerov 1.5.2019
60 m 07.15 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
100 m 11.17 Uherské Hradiště 22.6.2019
150 m 17.16 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
200 m 22.62 Přerov 1.5.2019
200 m 22.87 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
300 m 36.08 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
400 m 50.23 Ostrava 20.6.2019
400 m 51.11 h Vídeň 26.1.2019
sprintérský trojboj 2409 Přerov 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m/M/B2 2 Brno 50.53
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 200 m/M/B1 7 Brno 23.19
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R01 2 Uherské Hradiště 11.17
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/FA Uherské Hradiště 11.07
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B01 6 Uherské Hradiště 22.94
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/M/B3 4 Ostrava 50.23
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B01 5 Opava 22.75
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B02 4 Opava 51.61
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B02 3 Třinec 50.90
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B02 5 Třinec 23.18
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R01 3 Vyškov 11.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/F 6 Vyškov 11.28
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/M/F Olomouc 51.00
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M Přerov 2409
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 2 Přerov 07.20
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 2 Přerov 11.40
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 3 Přerov 22.62
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 4 Ostrava - Vítkovice 07.15
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 1 Ostrava - Vítkovice 07.15
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B03 Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B03 2 Ostrava - Vítkovice 22.87
26.01.2019 Mezinárodní mítink 400 m/M/B7 3 Vídeň 51.11
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 150 m/M/B05 1 Ostrava - Vítkovice 17.16
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B03 1 Ostrava - Vítkovice 36.08
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R03 1 Ostrava - Vítkovice 07.22
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B03 1 Ostrava - Vítkovice 22.89
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 400 m/M/B3 1 Praha - Strahov 51.24
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m/M/B4 4 Praha - Strahov 07.30