Karta atleta

Export do excelu
  • Hladík Pavel
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 25.96 Pardubice 28.5.2014
400 m 55.62 Pardubice 15.6.2014
600 m 1:30.36 Pardubice 28.5.2014
800 m 2:00.69 Stará Boleslav 14.9.2016
1000 m 2:35.57 Choceň 13.9.2019
1000 m 2:51.48 h Jablonec nad Nisou 11.1.2012
1500 m 3:59.25 Ostrava 19.5.2016
1500 m 4:02.62 h Praha-Stromovka 26.1.2016
1 anglická míle 5:01.88 Kolín 18.8.2013
2000 m 6:34.87 Pardubice 7.9.2011
2000 m 5:38.19 h Praha-Strahov 15.1.2016
3000 m 09:07.70 Ústí nad Orlicí 10.6.2015
3000 m 08:42.88 h Ostrava 16.2.2019
5000 m 15:23.04 Pardubice 26.6.2018
10000 m 31:57.55 Beroun 30.4.2016
10 km silnice 34:10 Běchovice - Praha 29.9.2019
hodinovka běh 17517 Pardubice 10.4.2019
1500 m překážek 4:44.48 Pardubice 13.6.2012
2000 m překážek 6:15.78 Pliezhausen 8.5.2016
3000 m překážek 09:14.00 Ostrava 1.9.2018
skok vysoký 1.54 Pardubice 16.9.2014
Přespolní běh mílaři 12:52 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018
Běh do vrchu 0:48:26 Bělá pod Pradědem - Šerák 4.8.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 2:35.57 Choceň 13.9.2019
1500 m 4:14.29 Pardubice 22.6.2019
1500 m 4:10.44 h Praha - Strahov 7.1.2019
2000 m 5:42.17 h Praha-Strahov 11.1.2019
3000 m 09:30.05 Ústí nad Orlicí 12.6.2019
3000 m 08:42.88 h Ostrava 16.2.2019
10000 m 33:33.63 Břeclav 27.4.2019
10 km silnice 34:10 Běchovice - Praha 29.9.2019
hodinovka běh 17517 Pardubice 10.4.2019
3000 m překážek 09:59.51 Tábor 17.7.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km/M 17 Běchovice - Praha 34:10
13.09.2019 Atletický mítink k výročí 100 let atletiky v Chocni (AC Choceň) 1000 m/M/F 4 Choceň 2:35.57
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 3000 m př./M/F 4 Praha - Eden 10:04.64
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 3000 m př./M 12 Praha - Juliska 10:32.15
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 3000 m př./M Brno DNF
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m př./M 5 Tábor 09:59.51
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/M MS Pardubice 4:14.29
12.06.2019 Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/M/B01 3 Ústí nad Orlicí 09:30.05
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m př./M 11 Plzeň 10:13.15
27.04.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Lokomotiva Břeclav) 10000 m/M 10 Břeclav 33:33.63
10.04.2019 10.ročník Jarní hodinovka na dráze (Hvězda Pardubice z.s.) hodinovka/M Pardubice 17517
10.04.2019 10.ročník Jarní hodinovka na dráze (Hvězda Pardubice z.s.) 10000 m/M Pardubice 34:07.9
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 3000 m/M 11 Ostrava 08:42.88
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 08:52.95
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 3000 m/M/F Praha - Stromovka 09:05.35
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 2000 m/M/B1 5 Praha-Strahov 5:42.17
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 1500 m/M/B1 7 Praha - Strahov 4:10.44