Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Doležal
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Karas Josef
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Disk 554 831
    Desetiboj 13 1231
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2013: MS17-8boj/3.; 2014: MSJ-10boj/16.; 2015: MEJ-10boj/1.; 2018: HMS-7boj/9., ME-10boj/8.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
2 1 - 1 - - 4 1 - - 2 - 2 1 -
1 1 - 1 - - 1 2 - 2 1 - - 2 -
1 1 - 2 - - 2 2 - - - - 1 - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství světa do 17 let
Doněck 2013 Osmiboj
Mistrovství Evropy juniorů
Eskilstuna 2015 Desetiboj
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.21 Hradec Králové 05.09.2014
60 m 06.96 h Praha-Stromovka 07.02.2015
100 m 10.94 Aubagne 04.07.2015
150 m 18.50 h Jablonec nad Nisou 02.03.2011
150 m 16.66 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 22.28 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
300 m 36.74 Brno 14.09.2011
400 m 48.65 Lana 27.04.2019
800 m 2:36.98 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
1000 m 2:52.10 Doněck 11.07.2013
1000 m 2:44.97 h Cardiff 27.01.2019
1500 m 4:38.77 Lana 28.04.2019
60 m překážek (0.76) 10.12 Nová Paka 11.06.2009
60 m překážek (0.84) 08.61 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
60 m překážek (0.91) 08.24 h Praha-Stromovka 23.02.2013
60 m překážek (0.99) 08.28 h Praha-Stromovka 22.02.2014
60 m překážek (1.06) 07.93 h Praha-Stromovka 03.02.2018
100 m překážek (0.84) 14.20 Praha 15.10.2011
110 m překážek (0.91) 14.22 Hradec Králové 08.06.2013
110 m překážek (0.99) 13.88 Ostrava 20.06.2015
110 m překážek (1.06) 14.35 Kladno 28.07.2018
skok vysoký 2.04 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok vysoký 2.02 Berlín 07.08.2018
skok o tyči 4.90 h Praha - Stromovka 11.02.2018
skok o tyči 4.90 Götzis (Mösle-Stadium) 27.05.2018
skok daleký 7.32 Opava 27.09.2014
skok daleký 7.59 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 4kg 13.41 h Praha-Stromovka 11.02.2011
vrh koulí 4kg 14.37 Litomyšl 30.07.2011
vrh koulí 5kg 14.77 h Praha-Stromovka 09.02.2013
vrh koulí 5kg 15.66 Ústí nad Orlicí 21.09.2013
vrh koulí 6kg 16.62 h Praha-Stromovka 15.02.2015
vrh koulí 6kg 15.61 Praha 26.09.2015
vrh koulí 7,26kg 14.82 h Birmingham 02.03.2018
vrh koulí 7,26kg 15.64 Plzeň 18.05.2019
hod diskem 1kg 57.63 Nitra 01.10.2011
hod diskem 1,5kg 52.55 Břeclav 28.09.2013
hod diskem 1,75kg 54.74 Eskilstuna 19.07.2015
hod diskem 2kg 49.79 Praha - Juliska 24.08.2019
hod kladivem 4kg 32.86 Týniště nad Orlicí 04.09.2010
hod kladivem 5kg 34.97 Pardubice 28.08.2013
hod kladivem 6kg 38.63 Hradec Králové 07.06.2014
hod oštěpem 600g 59.69 Nitra 01.10.2011
hod oštěpem 700g 57.07 Doněck 11.07.2013
hod oštěpem 800g 65.02 Ribeira Brava 06.07.2019
osmiboj IAAF 6222 Doněck 11.07.2013
hod kriketovým míčkem 52.00 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
pětiboj 2164 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
čtyřboj 2435 Hradec Králové 15.08.2010
sedmiboj hala [Zci] 4096 h Praha-Stromovka 12.02.2011
sedmiboj hala [Dci] 4939 h Praha-Stromovka 10.02.2013
sedmiboj hala [J] 5264 h Praha-Stromovka 09.02.2014
sedmiboj hala [M] 6021 h Praha - Stromovka 11.02.2018
devítiboj 5780 Praha 16.10.2011
desetiboj [Dci] 7430 Ústí nad Orlicí 22.09.2013
desetiboj [J] 7929 Eskilstuna 19.07.2015
desetiboj [M] 8142 Zlín 02.06.2019
sprintérský trojboj 2444 Hradec Králové 05.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 10.99 Ribeira Brava 05.07.2019
400 m 48.65 Lana 27.04.2019
1000 m 2:44.97 h Cardiff 27.01.2019
1500 m 4:38.77 Lana 28.04.2019
60 m překážek (1.06) 07.95 h Praha - Stromovka 10.02.2019
110 m překážek (1.06) 14.63 Zlín 02.06.2019
skok vysoký 2.01 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok vysoký 2.02 Zlín 01.06.2019
skok o tyči 4.85 h Cardiff 27.01.2019
skok o tyči 4.80 Zlín 02.06.2019
skok daleký 7.39 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok daleký 7.22 Lana 27.04.2019
vrh koulí 7,26kg 14.40 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 7,26kg 15.64 Plzeň 18.05.2019
hod diskem 2kg 49.79 Praha - Juliska 24.08.2019
hod oštěpem 800g 65.02 Ribeira Brava 06.07.2019
sedmiboj hala [M] 5907 h Praha - Stromovka 10.02.2019
desetiboj [M] 8142 Zlín 02.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Hodonín 14.87
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M Hodonín 7.22
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 2kg/M 5 Hradec Králové 46.04
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 7,26kg/M 4 Hradec Králové 14.84
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) hod diskem 2kg/M 9 Praha - Juliska 49.79
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/M 8 Praha - Juliska 60.78
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) 100 m/M/B4 2 Ribeira Brava 10.99
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) skok daleký/M/SB 2 Ribeira Brava 7.11
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) vrh koulí 7,26kg/M/SB 1 Ribeira Brava 15.03
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) skok vysoký/M/SB 7 Ribeira Brava 1.95
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) 400 m/M/B4 2 Ribeira Brava 49.32
06.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) 110 m překážek (1.06)/M/B4 2 Ribeira Brava 15.19
06.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) hod diskem 2kg/M/SB 1 Ribeira Brava 49.56
06.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) skok o tyči/M/SB 2 Ribeira Brava 4.70
06.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) hod oštěpem 800g/M/SB 1 Ribeira Brava 65.02
06.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) 1500 m/M Ribeira Brava 4:42.72
06.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) desetiboj [M]/M Ribeira Brava 8083
25.06.2019 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) 400 m/M Pardubice 49.56
25.06.2019 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) vrh koulí 7,26kg/M 6 Pardubice 14.65
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) hod diskem 2kg/M 4 Praha 45.26
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B2 2 Zlín 11.02
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/M Zlín 7.34
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Zlín 14.50
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/M Zlín 2.02
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/M/B2 2 Zlín 49.05
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/M/B 6 Zlín 4:46.47
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B2 5 Zlín 14.63
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/M Zlín 4.80
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 2kg/M Zlín 46.14
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 800g/M Zlín 62.51
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj [M]/M/F Zlín 8142
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) skok o tyči/M Turnov 4.60
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M/B1 Plzeň DQ
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 7,26kg/M MB Plzeň 15.64
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 2kg/M 12 Plzeň 45.68
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) 100 m/M/B5 3 Lana 11.07
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) skok daleký/M 6 Lana 7.22
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) vrh koulí 7,26kg/M 4 Lana 15.07
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) skok vysoký/M/F2 7 Lana 1.95
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) 400 m/M/B4 1 Lana 48.65
28.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) 110 m překážek (1.06)/M/B4 1 Lana 14.63
28.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) hod diskem 2kg/M Lana 45.78
28.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) skok o tyči/M Lana 4.75
28.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) hod oštěpem 800g/M/F2 Lana 62.50
28.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) 1500 m/M 6 Lana 4:38.77
28.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) desetiboj [M]/M Lana 8117
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m překážek (1.06)/M/R1 Ostrava DQ
17.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen skok daleký/M 12 Ostrava 6.79
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 5 Praha - Stromovka 07.06
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M Praha - Stromovka 7.39
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Stromovka 14.13
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/M/F 4 Praha - Stromovka 2:47.60
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B1 1 Praha - Stromovka 07.95
09.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/M Praha - Stromovka 2.01
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/M 4 Praha - Stromovka 4.65
10.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj hala [M]/M/F Praha - Stromovka 5907
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R01 2 Praha - Stromovka 08.08
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích 60 m/M/B2 5 Cardiff 07.18
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích skok daleký/M Cardiff 7.07
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích vrh koulí 7,26kg/M 7 Cardiff 14.21
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích skok vysoký/M Cardiff 1.96
27.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích 60 m překážek (1.06)/M/B1 3 Cardiff 08.34
27.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích skok o tyči/M 7 Cardiff 4.85
27.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích 1000 m/M Cardiff 2:44.97
27.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích sedmiboj hala [M]/M 4 Cardiff 5739
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M 5 Jablonec nad Nisou 7.29
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R01 3 Jablonec nad Nisou 08.16
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/F Jablonec nad Nisou DNS
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 07.06
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M Jablonec nad Nisou 7.30
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Jablonec nad Nisou 14.40
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/M Jablonec nad Nisou 1.99
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B1 Jablonec nad Nisou DNS
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [M]/M Jablonec nad Nisou DNF
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m/M/B1 MS Praha - Strahov 07.08
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) skok vysoký/M MS Praha - Strahov 2.00