Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Smutný
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Pokorný Martin
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.48 h Olomouc 24.01.2015
60 m 07.60 Přerov 01.05.2015
100 m 11.73 Šumperk 01.07.2017
200 m 23.29 Přerov 01.05.2019
400 m 62.98 Olomouc 12.10.2012
1000 m 3:15.00 h Olomouc 24.01.2015
1500 m 5:12.72 Přerov 01.05.2019
60 m překážek (0.99) 09.53 h Olomouc 24.01.2015
skok vysoký 1.85 h Ostrava 04.02.2017
skok vysoký 1.90 Šumperk 13.05.2017
skok o tyči 2.38 Olomouc 13.10.2012
skok o tyči 3.34 h Olomouc 24.01.2015
skok daleký 6.95 Ostrava - Vítkovice 01.07.2018
skok daleký 6.90 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
trojskok 12.93 Praha - Eden 08.09.2019
vrh koulí 5kg 07.68 h Olomouc 10.03.2012
vrh koulí 5kg 08.94 Olomouc 12.10.2012
vrh koulí 6kg 09.92 h Olomouc 24.01.2015
hod diskem 1,5kg 16.19 Olomouc 13.10.2012
hod diskem 2kg 23.74 Přerov 01.05.2018
hod oštěpem 600g 27.17 Olomouc 13.10.2012
hod oštěpem 800g 40.82 Přerov 01.05.2019
sedmiboj hala [J] 4083 h Olomouc 24.01.2015
klasický pětiboj 2751 Přerov 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.29 Přerov 01.05.2019
1500 m 5:12.72 Přerov 01.05.2019
skok daleký 6.90 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 6.80 Plzeň 18.05.2019
trojskok 12.93 Praha - Eden 08.09.2019
hod diskem 2kg 23.07 Přerov 01.05.2019
hod oštěpem 800g 40.82 Přerov 01.05.2019
klasický pětiboj 2751 Přerov 01.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/M/F 6 Praha - Eden 6.69
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) trojskok/M/F 12 Praha - Eden 12.93
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/M 12 Praha - Juliska 6.69
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.64
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) skok daleký/M 12 Brno 4.78
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/M 12 Plzeň 6.80
01.05.2019 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) klasický pětiboj/M Přerov 2751
01.05.2019 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 2 Přerov 23.29
01.05.2019 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M/B01 4 Přerov 5:12.72
01.05.2019 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M 4 Přerov 23.07
01.05.2019 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 40.82
01.05.2019 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/M Přerov 6.60
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.79
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) hod oštěpem 800g/M 5 Olomouc 38.86
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 100 m/M/B01 Olomouc DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 4 Ostrava - Vítkovice 6.90
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.71
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.80
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M 4 Ostrava - Vítkovice 6.31