Karta atleta

Export do excelu
  • Suchánek Michal
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.14 Přerov 1.5.2019
60 m 07.15 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
100 m 10.91 Brno - stadion CESA VUT 28.8.2019
150 m 17.32 Šumperk 25.9.2011
150 m 18.27 h Bratislava 5.2.2011
200 m 21.76 Přerov 1.5.2019
200 m 22.33 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m 36.21 Nitra 1.10.2011
300 m 36.43 h Bratislava 22.1.2014
400 m 48.81 Ostrava 20.6.2019
400 m 50.32 h Praha-Stromovka 14.2.2015
800 m 2:15.24 Břeclav 6.6.2010
800 m 2:18.85 h Bratislava 30.1.2010
1000 m 3:16.76 h Olomouc 16.1.2010
1500 m 5:20.9 Brno 17.9.2009
60 m překážek 08.80 h Jablonec nad Nisou 13.1.2015
400 m překážek 58.10 Třinec 23.5.2015
sprintérský trojboj 2563 Přerov 1.5.2019
sedmiboj hala 2579 h Olomouc 16.1.2010
hod diskem 1kg 29.36 Vyškov 29.5.2011
hod oštěpem 700g 34.62 Břeclav 17.7.2013
hod kriketovým míčkem 48.86 Brno 1.5.2009
vrh koulí 3kg 08.83 Brno 28.5.2009
vrh koulí 4kg 08.19 Brno-Horníkova 27.7.2010
vrh koulí 4kg 08.14 h Olomouc 16.1.2010
skok daleký 5.61 Vyškov 14.5.2011
skok daleký 5.82 h Ostrava 11.1.2014
trojskok 11.65 h Brno 22.2.2012
skok o tyči 0 h Olomouc 16.1.2010
skok vysoký 1.55 Břeclav 11.7.2012
skok vysoký 1.48 h Olomouc 16.1.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.14 Přerov 1.5.2019
60 m 07.15 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
100 m 10.91 Brno - stadion CESA VUT 28.8.2019
200 m 21.76 Přerov 1.5.2019
200 m 22.33 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
400 m 48.81 Ostrava 20.6.2019
sprintérský trojboj 2563 Přerov 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B2 3 Hodonín 22.07
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 100 m/M/B02 1 Brno - stadion CESA VUT 10.91
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R2 4 Praha - Juliska 11.03
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/FB 4 Praha - Juliska 10.94
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B2 3 Praha - Juliska 21.88
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/M/R3 5 Brno 49.63
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/M/R3 6 Brno 22.66
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/M/R1 2 Brno 11.17
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/M/FA Brno 11.09
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 200 m/M/B1 3 Brno 22.04
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/M/B2 3 Ostrava 48.81
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B1 7 Plzeň 22.71
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B01 1 Vyškov 49.14
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/M/B01 2 Vyškov 22.20
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M Přerov 2563
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 1 Přerov 07.14
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 1 Přerov 11.17
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 1 Přerov 21.76
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/FA Ostrava - Vítkovice DNS
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R06 1 Ostrava - Vítkovice 07.15
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B02 1 Ostrava - Vítkovice 22.33
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/FA Olomouc 07.29
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/R01 3 Olomouc 07.29