Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Meczlová
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Ujkanovičová Adriana
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1177 920
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Cheb 12.08.2015
60 m 08.41 h Praha-Stromovka 23.01.2016
100 m 13.31 Klatovy 07.05.2016
150 m 19.80 h Praha - Strahov 13.01.2017
150 m 19.69 Plzeň 01.06.2020
200 m 26.13 Plzeň 02.07.2016
200 m 26.34 h Praha - Stromovka 05.02.2017
300 m 41.91 h Praha - Stromovka 17.01.2017
300 m 42.14 Sušice 16.05.2017
400 m 57.90 Plzeň 04.06.2016
400 m 57.76 h Praha - Stromovka 29.01.2017
500 m 1:17.77 h Praha - Strahov 19.01.2018
500 m 1:17.47 Plzeň 26.05.2020
600 m 1:35.75 Pliezhausen 13.05.2018
600 m 1:36.40 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:13.75 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
800 m 2:13.66 Plzeň 08.08.2020
1500 m 5:33.53 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 12.75 h Praha Strahov 21.02.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 10.40 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
60 m překážek (0.76/8.50) 09.90 h Praha-Strahov 02.02.2013
100 m překážek (0.76/8.50) 16.12 Plzeň 20.08.2013
200 m překážek (0.76) 29.95 Domažlice 19.09.2014
300 m překážek 44.65 Sušice 21.05.2014
400 m překážek (0.76) 62.75 Kolín 12.06.2016
3000 m překážek 12:28.80 Kladno 18.07.2020
skok vysoký 1.28 h Praha-Stromovka 08.02.2013
skok vysoký 1.30 Klatovy 04.05.2013
skok daleký 5.09 h Praha-Strahov 08.02.2015
skok daleký 4.83 Tábor 06.06.2015
trojskok 10.06 h Praha-Strahov 02.02.2013
trojskok 10.24 Innsbruck 19.05.2013
vrh koulí 3kg 10.21 Kladno 24.09.2011
vrh koulí 3kg 10.24 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
hod diskem 1kg 35.53 Domažlice 18.09.2015
hod kladivem 3kg 22.86 Sušice 29.04.2012
hod oštěpem 500g 26.84 Stříbro 12.05.2012
hod oštěpem 600g 22.14 Sušice 01.05.2011
hod kriketovým míčkem 36.81 Stříbro 27.05.2009
pětiboj 2436 Nýřany 20.05.2009
pětiboj hala [Dky] 2787 h Praha-Stromovka 08.02.2013
sedmiboj [Zky] 3384 Klatovy 29.08.2010
sedmiboj [Dky] 3806 Praha 13.10.2013
vrhačský trojboj 0992 Nýřany 09.10.2009
vrhačský čtyřboj 2523 Sušice 29.04.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.47 Domažlice 17.08.2019
200 m 27.19 Plzeň 08.06.2019
300 m 42.68 Domažlice 17.08.2019
400 m 59.69 Praha - Eden 05.07.2019
600 m 1:35.81 Pliezhausen 12.05.2019
800 m 2:16.58 h Praha - Stromovka 03.02.2019
800 m 2:15.58 Plzeň 18.05.2019
200 m překážek (0.76) 31.20 Domažlice 01.09.2019
400 m překážek (0.76) 65.80 Brno 26.06.2019
3000 m překážek 12:58.37 Hodonín 08.09.2019
trojskok 10.31 Plzeň 06.07.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 4 Hodonín 66.56
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 3000 m překážek/Ž/B 8 Hodonín 12:58.37
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 200 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Domažlice 31.20
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 300 m/Ž/B02 5 Domažlice 42.91
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/Ž 11 Praha - Juliska 2:17.41
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 Praha - Juliska DNF
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 600 m/Ž/F 4 Cheb 1:37.57
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/Ž/F 6 Domažlice 13.47
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Ž/F 4 Domažlice 42.68
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno DNS
06.07.2019 2.veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/Ž Plzeň 10.31
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B01 7 Praha - Eden 59.69
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž Praha - Eden DNF
26.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 800 m/Ž 5 Brno 2:16.09
26.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 4 Brno 65.80
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 800 m/Ž/B2 1 Ostrava 2:16.83
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 400 m překážek (0.76)/Ž Plzeň DNF
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/Ž/B03 MS Plzeň 27.19
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Písek 60.29
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Ž/B02 4 Písek 27.04
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž 11 Plzeň 2:15.58
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 Plzeň DNF
12.05.2019 29. Internationales Läufermeeting 2019 (LV Pliezhausen 2012 e.V.) 600 m/Ž/B2 10 Pliezhausen 1:35.81
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/Ž/R3 5 Ostrava 2:18.03
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/F MS Praha - Stromovka 2:16.58
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Ž/B02 Praha - Stromovka DNS
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 800 m/Ž/F Praha - Stromovka 2:17.09
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 800 m/Ž/B1 5 Praha - Strahov 2:20.68