Karta atleta

Export do excelu
  • Hubáčková Denisa
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.09 Přerov 1.5.2018
60 m 09.46 h Ostrava 19.2.2011
100 m 14.40 Přerov 1.5.2018
150 m 22.10 Třinec 14.5.2011
200 m 29.63 Přerov 1.5.2018
200 m 30.11 h Vídeň 1.2.2011
300 m 48.66 Olomouc 23.8.2017
400 m 68.24 Olomouc 8.5.2019
400 m 68.13 h Vídeň 1.2.2011
800 m 2:35.20 Praha 11.9.2010
800 m 2:35.87 h Bratislava 4.2.2012
1000 m 3:39.00 Vyškov 30.3.2011
1500 m 5:51.86 Uherské Hradiště 25.6.2011
1 anglická míle 6:18.86 Vyškov 14.9.2010
3000 m 14:40.33 Vyškov 19.3.2015
5000 m 27:32.26 Vyškov 18.3.2014
60 m překážek 12.01 Hodonín 22.9.2009
60 m překážek 10.64 h Bratislava 9.2.2013
100 m překážek 16.85 Vyškov 26.6.2019
200 m překážek 32.20 Vyškov 26.6.2019
300 m překážek 52.09 Přerov 22.8.2018
400 m překážek 69.94 Brno 25.6.2019
3000 m překážek 18:40.37 Uherské Hradiště 28.5.2016
sprintérský trojboj 1594 Přerov 1.5.2018
pětiboj 1669 Třinec 15.5.2009
pětiboj hala 2087 h Olomouc 28.1.2012
sedmiboj 2979 Třinec 14.5.2011
vrhačský trojboj 0873 Vyškov 14.8.2010
hod diskem 1kg 19.96 Vyškov 14.8.2010
hod kladivem 3kg 24.49 Vyškov 26.8.2014
hod kladivem 4kg 19.71 Vyškov 26.8.2014
hod oštěpem 500g 26.51 Břeclav 14.9.2013
hod oštěpem 600g 22.31 Olomouc 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 34.51 Třinec 15.5.2009
vrh koulí 3kg 09.52 Břeclav 6.6.2010
vrh koulí 3kg 09.29 h Olomouc 27.1.2013
vrh koulí 4kg 07.57 Vyškov 2.6.2012
vrh koulí 4kg 08.78 h Jablonec nad Nisou 9.3.2013
skok daleký 4.15 Třinec 27.4.2013
skok daleký 3.88 h Olomouc 28.1.2012
skok o tyči 2.80 Břeclav 2.7.2017
skok o tyči 2.86 h Ostrava 4.2.2017
skok vysoký 1.32 Třinec 27.4.2013
skok vysoký 1.30 h Vyškov 12.1.2011
Přespolní běh 11:49.7 Vyškov, Sportovní areál Za parkem 21.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 68.24 Olomouc 8.5.2019
800 m 2:46.92 Vyškov 6.3.2019
100 m překážek 16.85 Vyškov 26.6.2019
200 m překážek 32.20 Vyškov 26.6.2019
400 m překážek 69.94 Brno 25.6.2019
skok o tyči 2.63 Vyškov 10.9.2019
skok vysoký 1.28 Vyškov 5.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2019 AHA tyčka (Atletický klub AHA Vyškov z. s.) tyč/Ž/F Vyškov 2.63
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Ž/B01 2 Vyškov 33.83
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Ž 6 Vyškov 1.28
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m př./Ž/B01 3 Hodonín 74.12
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) tyč/Ž Hodonín 2.57
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m př./Ž/B01 4 Hodonín 17.74
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Ž Zlín DNS
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) tyč/Ž Brno 2.32
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Ž/B01 7 Brno 2:55.59
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Ž Vyškov 16.85
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Ž/B01 1 Vyškov 32.20
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m př./Ž/B2 4 Brno 69.94
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) tyč/Ž/F 4 Jihlava 2.52
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 400 m př./Ž/B01 2 Jihlava 70.34
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m př./Ž/B02 1 Jihlava 17.11
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m př./Ž/B01 2 Znojmo 71.15
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) tyč/Ž/F Znojmo 2.47
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Ž/B01 3 Znojmo 17.14
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) tyč/Ž/F 5 Vyškov 2.51
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Ž/B02 1 Vyškov 17.21
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m př./Ž/B01 1 Vyškov 72.23
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Ž/F 5 Vyškov 17.64
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) tyč/Ž/F 4 Vyškov 2.61
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m př./Ž/F Vyškov 71.27
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Ž Olomouc NM
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Ž/F Olomouc 18.75
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Ž/F 5 Olomouc 68.24
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/B01 4 Vyškov 2:46.92
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m př./Ž/B2 Praha - Strahov DNS
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) tyč/Ž Praha - Strahov DNS