Karta atleta

Export do excelu
  • Palzer Vít
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Tesař
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Opava 26.04.2011
60 m 08.26 h Opava 20.01.2013
150 m 18.64 Opava 07.08.2018
300 m 38.77 Opava 07.08.2018
400 m 52.95 Opava 16.05.2017
400 m 52.70 h Ostrava 08.02.2017
600 m 2:02.40 Opava 27.04.2010
600 m 1:25.46 h Bratislava 25.01.2014
800 m 1:56.87 Břeclav 17.05.2014
800 m 1:57.24 h Praha-Stromovka 22.02.2014
1000 m 2:30.95 Brno 28.08.2019
1000 m 2:32.68 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
1500 m 3:58.26 Třinec 18.05.2019
1500 m 3:59.46 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
3000 m 09:18.2 Frýdek-Místek 12.04.2017
60 m překážek 13.04 Ostrava 10.05.2010
60 m překážek 11.00 h Opava 17.01.2012
pětiboj 0956 Ostrava 10.05.2010
hod kriketovým míčkem 35.19 Ostrava 10.05.2010
vrh koulí 4kg 06.03 Opava 26.04.2011
skok daleký 4.32 Opava 26.04.2011
skok daleký 4.56 h Opava 17.01.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 2:32.68 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
1500 m 4:02.36 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 800 m/M/F Praha - Eden DNS
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 1500 m/M/F 10 Praha - Eden 4:04.92
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 1000 m/M 5 Brno 2:30.95
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/M/F 4 Břeclav 4:07.96
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B01 2 Břeclav 1:59.05
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 1500 m/M Opava 4:06.25
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/M/F Uherské Hradiště 4:07.45
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/B01 5 Uherské Hradiště 1:59.75
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m/U23M/F 10 Praha - Eden 4:04.47
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 1500 m/M 7 Opava 4:17.49
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 800 m/M/B01 8 Opava 1:58.64
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 1500 m/M 5 Třinec 3:58.26
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/M/F Olomouc DNF
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 1500 m/M 11 Ostrava 4:02.93
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B01 2 Ostrava - Vítkovice 3:59.46
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B01 1 Ostrava - Vítkovice 4:05.28
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B01 4 Ostrava - Vítkovice 4:05.40