Karta atleta

Export do excelu
  • Vodička Tomáš
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.38 Praha 16.09.2013
60 m 07.36 Litomyšl 05.08.2017
60 m 07.40 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m 11.59 Praha 19.05.2015
150 m 17.94 Praha 05.05.2014
150 m 18.08 h Praha-Strahov 10.01.2014
200 m 23.99 Litomyšl 05.08.2017
200 m 24.92 h Praha-Strahov 24.01.2014
300 m 37.71 Praha-Eden 06.05.2016
400 m 51.41 Třinec 25.06.2016
400 m 52.65 h Praha-Stromovka 22.02.2014
500 m 1:10.14 Praha 01.05.2015
500 m 1:09.56 h Praha-Strahov 16.01.2015
600 m 1:31.02 h Praha-Strahov 10.01.2014
800 m 2:11.24 Praha 16.06.2015
800 m 2:24.91 h Praha-Stromovka 19.12.2014
1500 m 4:56.08 Praha 12.10.2013
60 m překážek 10.38 h Praha-Stromovka 19.12.2014
110 m překážek 18.37 Praha 12.10.2013
300 m překážek 42.83 Praha - Eden 04.05.2018
400 m překážek 60.37 Praha - Stadion mládeže 28.05.2018
sprintérský trojboj 2172 Litomyšl 05.08.2017
desetiboj 4555 Praha - Vokovice 26.06.2018
trojboj 1603 Praha-Radotín 01.10.2016
hod diskem 1,5kg 15.74 Praha 12.10.2013
hod diskem 2kg 25.32 Praha - Vokovice 26.06.2018
hod oštěpem 700g 23.95 Praha 12.10.2013
hod oštěpem 800g 26.53 Praha - Vokovice 26.06.2018
vrh koulí 5kg 08.40 Praha 12.10.2013
vrh koulí 5kg 08.40 h Praha-Stromovka 19.12.2014
vrh koulí 6kg 08.80 Praha-Radotín 01.10.2016
vrh koulí 7,26kg 08.71 Praha - Vokovice 26.06.2018
skok daleký 6.15 Praha-Juliska 31.08.2016
skok daleký 6.34 h Nehvizdy 27.01.2019
trojskok 13.20 Bílina 18.05.2019
trojskok 12.59 h Praha-Stromovka 01.02.2014
skok o tyči 2.20 Praha - Vokovice 26.06.2018
skok vysoký 1.64 Praha - Vokovice 26.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m překážek 60.53 Rumburk 22.06.2019
skok daleký 6.15 Bílina 18.05.2019
skok daleký 6.34 h Nehvizdy 27.01.2019
trojskok 13.20 Bílina 18.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) trojskok/M/F Děčín DNS
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) dálka/M/F 4 Děčín 6.06
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 400 m př./M/B02 Děčín DNS
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) dálka/M Praha - Eden 6.48
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) dálka/M 4 Rumburk 6.52
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) trojskok/M 9 Rumburk 12.43
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 400 m př./M/B02 1 Rumburk 60.53
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/M/F 7 Kladno 6.10
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./M/B02 3 Kladno 62.25
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/M 7 Bílina 6.15
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m př./M/B01 5 Bílina 62.01
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/M Bílina 13.20
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) dálka/M Nehvizdy 6.34