Karta atleta

Export do excelu
  • Grycová Klaudie
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Orel Vyškov
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrhačský trojboj 1368 Přerov 12.6.2019
hod diskem 1kg 26.98 Přerov 12.6.2019
hod kladivem 3kg 29.23 Vyškov 14.5.2013
hod kladivem 4kg 23.21 Vyškov 1.6.2013
hod oštěpem 500g 32.76 Olomouc 14.6.2014
hod oštěpem 600g 32.50 Břeclav 25.5.2014
vrh koulí 3kg 10.19 Brno 13.6.2012
vrh koulí 3kg 10.40 h Olomouc 27.1.2013
vrh koulí 4kg 10.03 Vyškov 18.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrhačský trojboj 1368 Přerov 12.6.2019
hod diskem 1kg 26.98 Přerov 12.6.2019
hod oštěpem 600g 31.16 Hodonín 25.8.2019
vrh koulí 4kg 10.03 Vyškov 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Ž 7 Hodonín 31.16
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 4kg/Ž 4 Hodonín 09.88
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./Ž Přerov 1285
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 600g/Ž Přerov 28.46
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 1kg/Ž Přerov 23.45
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 4kg/Ž Přerov 09.89
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) disk 1kg/Ž/F 11 Jihlava 24.79
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 600g/Ž/F 6 Jihlava 28.22
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) koule 4kg/Ž/F 4 Jihlava 09.85
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 600g/Ž Přerov 30.39
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./Ž Přerov 1368
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 4kg/Ž Přerov 09.70
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 1kg/Ž Přerov 26.98
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 7 Znojmo 28.83
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) disk 1kg/Ž/F 12 Znojmo 24.46
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) koule 4kg/Ž/F 5 Znojmo 09.81
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) disk 1kg/Ž/F Hodonín 24.54
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 4kg/Ž/F Hodonín 09.90
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Ž/F Hodonín 28.72
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Ž/F 6 Vyškov 29.48
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 1kg/Ž/F 15 Vyškov 23.87
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 4kg/Ž/F 4 Vyškov 10.03
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Ž/F 5 Vyškov 29.31
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 4kg/Ž/F 4 Vyškov 08.98
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 1kg/Ž/F 6 Vyškov 25.17