Karta atleta

Export do excelu
  • Dvořáková Barbora
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Gabriela Dvořáková
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Praha 01.05.2015
60 m 07.54 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.78 Kraków 08.07.2018
150 m 18.57 Praha - Eden 29.04.2016
150 m 17.95 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 24.19 Praha 04.06.2018
200 m 23.86 h Praha - Stromovka 25.02.2017
300 m 39.48 Praha - Eden 29.04.2016
300 m 42.41 h Praha-Strahov 20.01.2012
800 m 2:22.68 Florencie 28.04.2017
800 m 2:27.11 h Praha - Stromovka 28.01.2017
60 m překážek 10.55 Stará Boleslav 25.06.2010
60 m překážek 08.73 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek 13.98 Kladno 17.06.2017
200 m překážek 29.56 Olomouc 30.06.2012
pětiboj 2670 Kladno 09.10.2010
pětiboj hala 3965 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj 5442 Kladno 17.06.2017
hod oštěpem 500g 30.13 Praha 03.09.2014
hod oštěpem 600g 34.20 Firenze 27.04.2018
hod kriketovým míčkem 33.81 Stará Boleslav 25.06.2010
vrh koulí 3kg 12.02 Praha 13.05.2014
vrh koulí 3kg 11.14 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
vrh koulí 4kg 12.25 Ribeira Brava 05.07.2019
vrh koulí 4kg 11.17 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 6.20 Praha - Juliska 05.06.2017
skok daleký 6.03 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.66 Lana 27.04.2019
skok vysoký 1.68 h Praha - Stromovka 08.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.54 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.87 Praha - Juliska 24.08.2019
150 m 17.95 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 24.43 Brno 26.07.2019
200 m 24.13 h Ostrava 16.02.2019
800 m 2:27.09 Ribeira Brava 05.07.2019
800 m 2:28.28 h Cardiff 26.01.2019
60 m překážek 08.73 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek 14.14 Zlín 31.05.2019
pětiboj hala 3965 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj 5438 Ribeira Brava 05.07.2019
hod oštěpem 600g 34.06 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 4kg 12.25 Ribeira Brava 05.07.2019
vrh koulí 4kg 11.17 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 6.20 Ribeira Brava 05.07.2019
skok daleký 6.03 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.66 Lana 27.04.2019
skok vysoký 1.68 h Praha - Stromovka 08.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/R1 2 Hodonín 12.07
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/F 5 Hodonín 12.10
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Ž 4 Hodonín 5.97
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R2 3 Praha - Juliska 11.87
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 5 Praha - Juliska 6.09
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FA 6 Praha - Juliska 11.93
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Ž Zlín 5.96
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Ž/B01 1 Zlín 12.01
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/Ž 4 Brno 6.20
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/R2 3 Brno 24.49
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/F 5 Brno 24.43
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/B1 4 Tábor 11.99
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Ž 5 Tábor 6.16
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) 100 m př./Ž/B2 2 Ribeira Brava 14.43
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) výška/Ž/SA 6 Ribeira Brava 1.62
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) koule 4kg/Ž/SA 3 Ribeira Brava 12.25
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) 200 m/Ž/B2 1 Ribeira Brava 24.71
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) dálka/Ž/SA 1 Ribeira Brava 6.20
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) oštěp 600g/Ž/SA 7 Ribeira Brava 32.66
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) 800 m/Ž/B2 9 Ribeira Brava 2:27.09
05.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV VE VÍCEBOJÍCH (I. liga-muži+ženy) sedmiboj/Ž 7 Ribeira Brava 5438
29.06.2019 Österreichische Meisterschaften 2019 - U18 und U23 dálka/Ž Linz 6.16
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) dálka/Ž Brno 6.16
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/Ž/F Brno 12.08
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/R1 2 Praha - Eden 11.91
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/F Praha - Eden 11.76
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/U23Z/F Praha - Eden 6.14
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) koule 4kg/U23Z/F 8 Praha - Eden 11.95
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Ž/B2 3 Zlín 14.14
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Ž 5 Zlín 1.63
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 4kg/Ž Zlín 11.92
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Ž/B2 1 Zlín 24.63
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Ž/B 9 Zlín 2:32.32
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Ž Zlín 5.92
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 600g/Ž 7 Zlín 34.06
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Ž/F Zlín 5350
25.05.2019 Evropský pohár mistrovských klubů mužů a žen, skupina A 100 m/Ž/B1 3 Castellon 12.11
25.05.2019 Evropský pohár mistrovských klubů mužů a žen, skupina A dálka/Ž 5 Castellon 5.83
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R1 2 Plzeň 12.07
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Ž 5 Plzeň 6.06
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FA 6 Plzeň 12.11
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) 100 m př./Ž/B4 5 Lana 14.67
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) výška/Ž/F1 6 Lana 1.66
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) koule 4kg/Ž/F1 Lana 11.80
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) 200 m/Ž/B5 4 Lana 24.45
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) dálka/Ž 6 Lana 5.95
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) oštěp 600g/Ž 11 Lana 30.78
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) 800 m/Ž/B2 7 Lana 2:30.43
27.04.2019 Mítink IAAF ve vícebojích (SV LANA RAIKA) sedmiboj/Ž 16 Lana 5290
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/R2 1 Ostrava 07.55
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/F 5 Ostrava 07.61
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/Ž/R3 1 Ostrava 24.13
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/Ž/F Ostrava 24.14
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Ž/B1 4 Praha - Stromovka 08.73
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Ž 4= Praha - Stromovka 1.68
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Ž 4 Praha - Stromovka 11.17
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 4 Praha - Stromovka 6.03
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Ž/F Praha - Stromovka 3965
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B2 4 Praha - Stromovka 2:29.21
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Stromovka 24.22
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/FA Praha - Stromovka 07.54
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R01 1 Praha - Stromovka 07.58
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích 60 m př./Ž/B2 4 Cardiff 08.78
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích výška/Ž 15 Cardiff 1.65
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích koule 4kg/Ž 19 Cardiff 10.85
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích dálka/Ž 8 Cardiff 5.81
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích 800 m/Ž/B2 6 Cardiff 2:28.28
26.01.2019 Mezistátní utkání ČR-Francie-Polsko-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích pětiboj h/Ž 15 Cardiff 3843
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F 4 Jablonec nad Nisou 07.64
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Ž/R02 4 Jablonec nad Nisou 08.85
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R02 2 Jablonec nad Nisou 07.62
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B1 2 Praha-Strahov 17.95
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) dálka/Ž Praha-Strahov 5.95
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 07.59
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m př./Ž/B1 3 Praha - Strahov 08.79
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) výška/Ž 4 Praha - Strahov 1.60