Karta atleta

Export do excelu
  • Kopecká Anežka
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Praha 20.06.2012
60 m 08.61 h Praha-Stromovka 20.01.2015
100 m 13.54 Praha 11.06.2013
150 m 21.98 Praha 15.10.2011
150 m 20.20 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 27.53 Praha 23.05.2014
200 m 26.81 h Praha-Stromovka 16.02.2016
300 m 42.56 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 42.50 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 58.50 Praha - Eden 03.06.2016
400 m 57.98 h Praha - Stromovka 09.02.2018
500 m 1:16.47 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 1:37.88 Kolín 01.05.2019
600 m 1:38.48 h Praha - Strahov 13.01.2017
800 m 2:12.91 Turnov 28.05.2019
800 m 2:14.82 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1000 m 2:54.72 Praha - Eden 07.05.2019
1000 m 2:55.91 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:42.68 Praha - Eden 30.05.2019
1500 m 4:43.27 h Praha - Strahov 07.01.2019
3000 m 11:32.62 Praha–Podvinný Mlýn 10.05.2016
3000 m 11:33.72 h Ostrava 14.01.2016
60 m překážek 11.9 Praha 09.09.2010
60 m překážek 09.64 h Praha 15.12.2012
100 m překážek 15.84 Plzeň 13.05.2014
200 m překážek 31.24 Olomouc 06.10.2012
300 m překážek 45.24 Třinec 28.06.2014
400 m překážek 62.91 Třinec 25.06.2016
1500 m překážek 5:31.45 Praha 10.06.2011
pětiboj 2075 Praha 09.10.2010
pětiboj hala 2751 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
sedmiboj 3528 Praha - Strahov 13.10.2012
čtyřboj 2237 ZŠ Campanus, Praha 11 20.09.2012
hod oštěpem 500g 15.93 Praha - Strahov 13.10.2012
hod oštěpem 600g 11.08 Praha 15.10.2011
hod kriketovým míčkem 27.14 Praha 09.10.2010
vrh koulí 2kg 05.14 Praha-Mazurská 24.06.2008
vrh koulí 3kg 07.60 Praha - Strahov 13.10.2012
vrh koulí 3kg 07.78 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
skok daleký 4.97 Praha 23.05.2014
skok daleký 4.81 h Praha-Strahov 23.01.2015
skok vysoký 1.43 Praha 17.06.2014
skok vysoký 1.40 h Praha-Strahov 23.01.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 43.07 Praha - Eden 03.05.2019
300 m 43.53 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 62.01 Třebíč 18.05.2019
400 m 58.07 h Praha - Stromovka 02.02.2019
500 m 1:16.47 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 1:37.88 Kolín 01.05.2019
600 m 1:39.83 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:12.91 Turnov 28.05.2019
800 m 2:14.82 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1000 m 2:54.72 Praha - Eden 07.05.2019
1000 m 2:55.91 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:42.68 Praha - Eden 30.05.2019
1500 m 4:43.27 h Praha - Strahov 07.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 1500 m/Ž Praha - Juliska DNS
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 800 m/Ž/F 5 Praha - Eden 2:18.11
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Ž/F Praha - Eden 4:43.15
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 1000 m/Ž Domažlice 2:59.31
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Ž Stará Boleslav 2:18.36
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 800 m/Ž Praha - Děkanka 2:16.48
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m/Ž Praha - Děkanka 4:42.97
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 1000 m/Ž Praha - Juliska 2:58.56
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 1500 m/Ž/F Domažlice 4:49.15
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23Z/R2 4 Praha - Eden 2:14.56
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m/U23Z/F 13 Praha - Eden 4:47.70
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž Praha - Eden 4:42.68
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 800 m/Ž/B2 1 Turnov 2:12.91
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž Třebíč 2:16.56
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Ž/B01 6 Třebíč 62.01
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 800 m/Ž/F Praha - Juliska 2:19.40
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1000 m/Ž Praha - Eden 2:54.72
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 1:16.47
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 43.07
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/Ž/B01 1 Kolín 1:37.88
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/Ž/R2 6 Ostrava 2:15.52
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 1500 m/Ž 13 Ostrava 4:51.66
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 800 m/Ž/F 7 Ostrava 2:15.47
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/F 4 Praha - Stromovka 2:14.82
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B03 3 Praha - Stromovka 58.07
26.01.2019 Mezinárodní mítink 800 m/Ž/B6 1 Vídeň 2:17.68
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 1000 m/Ž/B2 1 Praha-Strahov 2:55.91
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B8 3 Praha-Strahov 43.53
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/Ž/B2 1 Praha-Strahov 1:39.83
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 1500 m/Ž/B2 1 Praha - Strahov 4:43.27