Karta atleta

Export do excelu
  • Antošová Dominika
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér Jarmila Kratochvílová
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Kolín 21.8.2019
60 m 08.32 h Praha-Strahov 9.1.2016
100 m 13.15 Vlašim 3.9.2016
150 m 20.90 Kladno 13.5.2012
150 m 20.72 h Praha-Stromovka 18.1.2012
200 m 26.28 Třebíč 29.5.2016
200 m 26.41 h Praha - Strahov 21.1.2017
300 m 43.00 Praha 8.6.2012
300 m 42.96 h Praha-Strahov 22.1.2016
400 m 57.21 Třinec 25.6.2016
400 m 58.82 h Praha - Strahov 4.2.2017
500 m 1:29.6 Čáslav 9.9.2011
600 m 1:48.14 Kolín 1.5.2012
800 m 2:38.53 Kolín 8.5.2013
800 m 2:32.97 h Praha - Strahov 8.12.2012
60 m překážek 11.65 Kladno 9.10.2010
60 m překážek 11.59 h Jablonec nad Nisou 4.12.2010
200 m překážek 33.96 Kladno 5.5.2011
sprintérský trojboj 2228 Vlašim 3.9.2016
pětiboj 2213 Čáslav 9.6.2010
hod oštěpem 500g 21.70 Kolín 14.9.2012
hod kriketovým míčkem 37.04 Čáslav 9.6.2010
vrh koulí 3kg 07.11 Brno 11.9.2012
skok daleký 5.30 Čáslav 11.6.2016
skok daleký 4.95 h Praha-Strahov 9.1.2016
skok vysoký 1.25 Vlašim 8.9.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 Kolín 21.8.2019
100 m 13.24 Kolín 21.8.2019
200 m 27.08 Kolín 21.8.2019
200 m 27.65 h Praha - Strahov 12.1.2019
400 m 60.25 Čáslav 25.8.2019
sprintérský trojboj 2194 Kolín 21.8.2019
skok daleký 4.77 Kladno 11.5.2019
skok daleký 4.94 h Praha - Strahov 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/Ž/B01 5 Čáslav 60.25
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 4 Kolín 2194
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B01 6 Kolín 13.24
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B01 4 Kolín 27.08
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B02 2 Kolín 08.29
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/Ž/R2 6 Brno 61.73
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž 15 Pardubice 4.50
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B02 6 Pardubice 27.56
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Ústí nad Orlicí 61.66
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Ústí nad Orlicí 27.72
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž Kladno 4.77
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž Kladno 28.06
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž Praha - Strahov 4.94
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B02 2 Praha - Strahov 27.65
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) dálka/Ž 11 Praha - Strahov 4.71