Karta atleta

Export do excelu
  • Anastasiya Sabadosh
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.75 Chomutov 14.08.2018
60 m 08.84 h Praha - Strahov 09.02.2020
60 m 09.01 Bílina 15.08.2020
100 m 14.19 Louny 10.08.2019
150 m 22.36 h Praha-Strahov 05.02.2012
150 m 22.41 Bílina 19.05.2012
200 m 29.76 h Praha-Strahov 10.02.2013
200 m 29.12 Bílina 15.08.2020
300 m 47.05 h Praha-Strahov 05.02.2012
300 m 45.42 Louny 10.08.2019
400 m 65.79 Děčín 26.05.2012
400 m 68.21 h Praha - Strahov 29.01.2017
500 m 1:24.42 Chomutov 10.08.2021
500 m 1:24.50 h Praha - Strahov 21.01.2022
600 m 1:45.57 Cheb 13.09.2021
800 m 2:31.45 Karlovy Vary 30.05.2021
800 m 2:37.44 h Praha - Strahov 30.01.2022
1000 m 3:22.29 Bílina 23.04.2022
1500 m 6:01.32 Meziboří 20.06.2012
100 m překážek [83,8cm] 21.67 Chomutov 25.08.2020
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 19.48 Bílina 19.05.2012
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 19.53 Děčín 05.05.2013
200 m překážek [76,2 cm] 35.33 Bílina 12.06.2012
300 m překážek [76,2 cm] 50.59 Praha - Eden 06.05.2022
400 m překážek [76,2 cm] 68.28 Děčín 14.05.2022
skok vysoký 1.56 Turnov 24.08.2019
skok daleký 5.15 h Chemnitz 19.01.2019
skok daleký 5.25 Kladno 08.06.2019
trojskok 9.79 Jablonec nad Nisou 23.06.2013
trojskok 11.51 h Praha-Strahov 08.02.2015
vrh koulí 3kg 05.68 Bílina 19.05.2012
vrh koulí 4kg 06.24 Chomutov 25.08.2020
hod diskem 1kg 07.94 Ústí nad Labem 04.05.2011
hod kladivem 3kg 14.44 Děčín 24.05.2012
hod oštěpem 500g 18.53 Ústí nad Labem 05.09.2012
hod oštěpem 600g 21.40 Chomutov 25.08.2020
sedmiboj [Zky] 2690 Bílina 20.05.2012
sedmiboj [Z] 2868 Chomutov 25.08.2020
trojboj 1476 Ústí nad Labem 18.09.2011
sprintérský trojboj 1623 Bílina 15.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.19 Louny 10.08.2019
300 m 45.42 Louny 10.08.2019
skok vysoký 1.56 Turnov 24.08.2019
skok daleký 5.15 h Chemnitz 19.01.2019
skok daleký 5.25 Kladno 08.06.2019
trojskok 11.36 h Praha - Strahov 07.01.2019
trojskok 11.48 Bílina 18.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/Ž Meziboří 5.04
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/F 9 Jablonec nad Nisou 5.00
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž/F 12= Jablonec nad Nisou 1.45
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Ž/F Jablonec nad Nisou 11.23
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) trojskok/Ž Turnov 11.19
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) skok vysoký/Ž Turnov 1.56
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Ž 7 Turnov 5.00
10.08.2019 22. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/Ž/R01 3 Louny 14.19
10.08.2019 22. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) skok daleký/Ž Louny 4.80
10.08.2019 22. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 300 m/Ž Louny 45.42
10.08.2019 22. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s. (ASK ELNA Počerady) 100 m/Ž/FB Louny 14.34
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/Ž 6 Rumburk 5.22
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) trojskok/Ž Rumburk 11.47
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Ž 3= Rumburk 1.55
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/U23Z/F 11 Praha - Eden 11.39
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž/F 4 Kladno 5.25
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž/F Kladno 11.48
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) trojskok/Ž/F Děčín 11.07
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Ž/F 9 Děčín 4.94
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/Ž Bílina 11.62
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/Ž 6 Bílina 5.14
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) skok daleký/Ž MS Lovosice 4.84
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) trojskok/Ž MS Lovosice 10.90
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FB MS Praha - Stromovka 11.31
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) skok daleký/Ž/F 6 Praha - Strahov 4.95
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) trojskok/Ž/F Praha - Strahov 11.13
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften skok daleký/Ž 5 Chemnitz 5.15
19.01.2019 Offene Landeshallenmeisterschaften trojskok/Ž 5 Chemnitz 11.35
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) trojskok/Ž Praha - Strahov 11.36