Karta atleta

Export do excelu
  • Sigmund Dominik
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 51.93 Olomouc 16.09.2017
800 m 1:51.99 Praha - Juliska 03.06.2019
800 m 1:52.89 h Ostrava 03.02.2018
1000 m 2:28.44 h Ostrava 26.01.2019
1500 m 3:48.28 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
1500 m 3:56.34 h Praha - Stromovka 17.02.2018
3000 m 08:57.24 Ostrava 20.06.2015
3000 m 09:12.10 h Praha-Stromovka 14.02.2015
5000 m 15:19.78 Praha - Juliska 19.05.2018
3000 m překážek 10:06.06 Ústí nad Labem 16.09.2018
skok vysoký 1.45 h Valašské Meziříčí 09.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 3000 m/M/F Uherské Hradiště DNF
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/M/B02 Uherské Hradiště DNF
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 1500 m/M 10 Ostrava 3:54.05
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 1500 m/U23M/F Praha - Eden 3:55.48
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 1500 m/M Opava 3:54.86
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 800 m/M/B1 1 Praha - Juliska 1:51.99
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 800 m/M/B2 1 Turnov 1:53.02
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 1500 m/M Třinec 3:56.17
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M Vyškov 1:55.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B01 6 Vyškov 52.42
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 1500 m/M/B1 11 Ostrava 4:03.01
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B01 1 Ostrava - Vítkovice 1:53.91
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B01 MS Ostrava - Vítkovice 1:53.81
26.01.2019 Mistrzostwa Śląska Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików (Śląski Związek Lekkiej Atletyki) 1000 m/M/B02 MS Ostrava 2:28.44
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/M/B01 1 Ostrava - Vítkovice 1:56.93