Karta atleta

Export do excelu
  • Urbánek Petr
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Hradec Králové 06.09.2017
60 m 07.06 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m 11.17 Zlín 31.05.2019
150 m 17.11 Praha-Eden 06.05.2016
150 m 17.05 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 22.33 Ostrava 01.09.2018
200 m 22.71 h Ostrava 18.02.2017
300 m 36.69 Praha-Eden 06.05.2016
300 m 36.76 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 49.37 Praha - Eden 08.06.2019
600 m 1:55.60 Praha 19.05.2011
800 m 2:54.80 Stará Boleslav 13.05.2011
1000 m 3:09.50 Praha 12.10.2013
1000 m 2:55.03 h Praha - Stromovka 08.02.2019
1500 m 4:52.48 Karlovy Vary 11.05.2019
60 m překážek 09.39 Vlašim 24.08.2013
60 m překážek 08.56 h Praha - Stromovka 20.01.2019
100 m překážek 15.18 Praha 12.10.2013
110 m překážek 15.11 Praha - Eden 08.06.2019
200 m překážek 30.83 Praha 13.06.2013
300 m překážek 42.58 Praha 09.06.2015
sprintérský trojboj 2156 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
středoškolský pohár 1505 Kolín 03.10.2017
pětiboj 1086 Stará Boleslav 13.05.2011
sedmiboj hala 4992 h Praha - Stromovka 08.02.2019
devítiboj 4475 Praha 12.10.2013
desetiboj 6835 Zlín 31.05.2019
vrhačský trojboj 1763 Praha-Juliska 15.09.2016
vrhačský čtyřboj 1862 Sušice 29.04.2018
hod diskem 1kg 28.52 Praha 12.10.2013
hod diskem 1,5kg 34.15 Praha-Juliska 17.09.2015
hod diskem 1,75kg 39.37 Olomouc 26.05.2017
hod diskem 2kg 38.76 Kladno 16.06.2018
hod kladivem 6kg 26.90 České Budějovice 24.09.2016
hod kladivem 7,26kg 16.81 Sušice 29.04.2018
hod oštěpem 600g 38.82 Praha 18.08.2013
hod oštěpem 700g 44.20 Stará Boleslav 22.05.2015
hod oštěpem 800g 48.82 Zlín 31.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.23 Praha 26.05.2011
vrh koulí 3kg 09.13 Praha 03.05.2011
vrh koulí 4kg 13.98 Praha 04.09.2013
vrh koulí 4kg 13.41 h Praha - Strahov 21.12.2013
vrh koulí 5kg 14.57 Bílina 08.05.2015
vrh koulí 5kg 14.19 h Praha-Stromovka 14.02.2015
vrh koulí 6kg 14.84 Olomouc 26.05.2017
vrh koulí 6kg 14.61 h Ostrava 18.02.2017
vrh koulí 7,26kg 13.95 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 7,26kg 13.29 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok daleký 6.61 Praha - Eden 10.06.2018
skok daleký 6.47 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok o tyči 3.70 Aubagne 28.07.2018
skok o tyči 3.65 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.87 Karlovy Vary 01.05.2019
skok vysoký 1.89 h Praha - Stromovka 08.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.06 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m 11.17 Zlín 31.05.2019
200 m 22.53 Stará Boleslav 23.06.2019
400 m 49.37 Praha - Eden 08.06.2019
1000 m 2:55.03 h Praha - Stromovka 08.02.2019
1500 m 4:52.48 Karlovy Vary 11.05.2019
60 m překážek 08.56 h Praha - Stromovka 20.01.2019
110 m překážek 15.11 Praha - Eden 08.06.2019
sedmiboj hala 4992 h Praha - Stromovka 08.02.2019
desetiboj 6835 Zlín 31.05.2019
hod diskem 2kg 38.59 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 800g 48.82 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 7,26kg 13.95 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 7,26kg 12.82 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 6.52 Písek 25.05.2019
skok daleký 6.47 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok o tyči 3.60 Karlovy Vary 11.05.2019
skok o tyči 3.65 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.87 Karlovy Vary 01.05.2019
skok vysoký 1.89 h Praha - Stromovka 08.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 110 m př./M/B01 1 Praha - Děkanka 15.24
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B02 Praha - Děkanka DNS
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/M 16= Stará Boleslav 1.71
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m př./M/B01 1 Stará Boleslav 15.11
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B05 4 Stará Boleslav 22.53
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./U23M/R2 3 Praha - Eden 15.18
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./U23M/F 5 Praha - Eden 15.11
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) disk 2kg/M 15 Praha - Eden 36.60
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 2 Praha - Eden 49.37
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 110 m př./M/B01 1 Praha - Eden 15.11
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B2 4 Zlín 11.17
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/M 12 Zlín 6.47
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 7,26kg/M Zlín 13.95
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/M 10 Zlín 1.81
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/M/B1 1 Zlín 49.61
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/M/B 7 Zlín 4:54.92
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m př./M/B1 2 Zlín 15.23
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/M 9 Zlín 3.60
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 2kg/M 7 Zlín 38.59
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 800g/M 5 Zlín 48.82
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj/M/F 7 Zlín 6835
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) dálka/M/F Písek 6.52
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) koule 7,26kg/M/F Písek 13.11
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) výška/M/F 6 Písek 1.79
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/M Třebíč DNS
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) desetiboj/M Karlovy Vary 6522
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 100 m/M Karlovy Vary 11.24
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 400 m/M Karlovy Vary 50.95
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 1500 m/M Karlovy Vary 4:52.48
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 110 m př./M Karlovy Vary 15.14
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) disk 2kg/M Karlovy Vary 36.65
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) oštěp 800g/M Karlovy Vary 45.25
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) koule 7,26kg/M Karlovy Vary 12.57
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) dálka/M Karlovy Vary 6.12
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) tyč/M Karlovy Vary 3.60
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) výška/M Karlovy Vary 1.80
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/M Karlovy Vary 11.35
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) výška/M Karlovy Vary 1.87
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m př./M/R2 6 Ostrava 08.59
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 4 Praha - Stromovka 07.06
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M 9 Praha - Stromovka 6.47
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 7,26kg/M 5 Praha - Stromovka 12.82
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/M/F 8 Praha - Stromovka 2:55.03
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/M Praha - Stromovka 1.89
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/M/F 7 Praha - Stromovka 4992
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./M/B2 1 Praha - Stromovka 08.57
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/M 5 Praha - Stromovka 3.65
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./M/R02 MS Praha - Stromovka 08.65
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R05 MS Praha - Stromovka 07.20
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B04 Praha - Stromovka DNS
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/M/B04 Praha - Stromovka DNS
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) tyč/M/F Praha - Stromovka 3.60
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/M/R01 6 Praha - Stromovka 07.20
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/M/F Praha - Stromovka DNS
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m př./M/F Praha - Stromovka 08.56
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B2 1 Jablonec nad Nisou 07.23
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/M 7 Jablonec nad Nisou 6.46
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 7,26kg/M 4 Jablonec nad Nisou 12.25
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/M Jablonec nad Nisou 1.81
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./M/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.74
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/M 4= Jablonec nad Nisou 3.60
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 2:57.75
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/M Jablonec nad Nisou 4747