Karta atleta

Export do excelu
  • Mejstřík Václav
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.66 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m 07.62 h Praha - Stromovka 04.02.2017
100 m 11.9 Praha 02.09.2015
150 m 18.10 Cheb 20.08.2019
150 m 18.12 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 23.68 Sušice 19.05.2019
200 m 23.88 h Praha-Stromovka 06.02.2016
300 m 37.66 Sušice 10.05.2016
300 m 38.04 h Praha - Strahov 13.01.2017
400 m 51.97 Vlašim 22.06.2019
400 m 52.50 h Praha - Stromovka 27.01.2019
500 m 1:10.42 Praha - Juliska 06.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.66 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m 07.77 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 12.05 Praha - Eden 30.05.2019
150 m 18.10 Cheb 20.08.2019
150 m 18.23 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 23.68 Sušice 19.05.2019
200 m 24.06 h Praha - Stromovka 27.01.2019
300 m 37.86 Cheb 20.08.2019
300 m 38.17 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 51.97 Vlašim 22.06.2019
400 m 52.50 h Praha - Stromovka 27.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B02 2 Praha - Juliska 37.98
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B02 3 Praha - Juliska 07.66
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/M/B02 3 Beroun 52.49
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/M/B02 4 Beroun 24.07
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 150 m/M/B03 5 Cheb 18.10
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 300 m/M/B02 5 Cheb 37.86
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B3 3 Tábor 52.33
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/M/B02 3 Vlašim 51.97
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B02 4 Vlašim 23.96
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B02 1 Tábor 52.29
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B02 4 Tábor 23.91
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B03 7 Praha - Eden 12.05
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 6 Praha - Eden 23.87
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/M/B04 1 Sušice 52.34
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/M/B03 3 Sušice 23.68
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B02 4 Praha - Juliska 12.16
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B04 4 Praha - Juliska 53.74
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B07 3 Praha - Stromovka 52.88
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B09 1 Praha - Stromovka 24.11
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 400 m/M/B02 MS Praha - Stromovka 52.50
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/M/B06 MS Praha - Stromovka 24.06
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B8 5 Praha - Stromovka 07.77
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B7 4 Praha - Stromovka 53.10
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B23 3 Praha-Strahov 18.23
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B18 2 Praha-Strahov 38.17