Karta atleta

Export do excelu
  • Vávra Vojtěch
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.57 Uherské Hradiště 28.9.2016
60 m 07.50 h Opava 10.1.2016
100 m 11.67 Přerov 16.9.2015
150 m 17.03 Olomouc 24.8.2016
150 m 17.09 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 22.94 Hodonín 9.9.2017
200 m 22.97 h Ostrava 20.1.2018
300 m 36.66 Olomouc 24.8.2016
300 m 36.01 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
400 m 51.07 Opava 12.8.2017
400 m 50.69 h Ostrava 20.1.2018
600 m 1:26.77 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
800 m 2:02.37 Hodonín 9.9.2017
sprintérský trojboj 2149 Uherské Hradiště 28.9.2015
středoškolský pohár 1286 Olomouc 3.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.71 Praha - Eden 30.5.2019
150 m 17.30 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 17.49 h Praha-Strahov 11.1.2019
200 m 23.18 Olomouc 8.6.2019
200 m 23.63 h Praha - Stromovka 27.1.2019
300 m 37.03 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 37.12 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 52.64 Hranice 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B01 3 Praha - Eden 07.33
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B01 6 Praha - Eden 17.39
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/M/B02 2 Olomouc 23.18
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B03 4 Praha - Eden 11.71
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 Praha - Eden DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B01 5 Hranice 52.64
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B01 6 Hranice 23.52
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B07 MS Praha - Juliska 11.71
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 7 Praha - Eden 37.03
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 4 Praha - Eden 17.49
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B01 5 Praha - Eden 07.35
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B01 2 Praha - Eden 17.30
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 23.63
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B5 Praha - Stromovka DNS
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B4 2 Praha-Strahov 17.51
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B3 3 Praha-Strahov 37.19
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B9 2 Praha-Strahov 17.49
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B8 1 Praha-Strahov 37.12