Karta atleta

Export do excelu
  • Janíčková Veronika
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér Kliner Jiří
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 567 1035
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.54 Třebíč 15.09.2011
60 m 08.08 Kolín 18.06.2013
60 m 08.03 h Praha - Strahov 20.01.2018
100 m 12.50 Opava 08.06.2019
150 m 19.39 Třebíč 27.04.2013
150 m 19.74 h Praha-Strahov 19.01.2013
200 m 25.36 Třebíč 02.06.2019
200 m 26.01 h Praha - Strahov 20.01.2018
300 m 40.99 Uherské Hradiště 24.06.2013
300 m 42.43 h Jablonec nad Nisou 02.03.2013
400 m 57.78 Stará Boleslav 21.06.2014
400 m 58.28 h Praha-Stromovka 15.02.2014
600 m 1:54.15 Třebíč 24.05.2011
800 m 2:23.84 Stará Boleslav 24.05.2013
800 m 2:22.54 h Praha-Stromovka 12.02.2016
1000 m 3:35.13 Nové Město 05.06.2011
60 m překážek 10.95 Třebíč 01.10.2011
60 m překážek 08.50 h Praha-Stromovka 22.02.2014
100 m překážek 13.75 Třinec 09.06.2017
200 m překážek 28.59 Praha 21.09.2013
300 m překážek 43.76 Třinec 28.06.2014
400 m překážek 60.64 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
sprintérský trojboj 2242 Třebíč 06.05.2013
pětiboj 2344 Třebíč 01.10.2011
pětiboj hala 3367 h Praha-Stromovka 07.02.2014
sedmiboj 4395 Stará Boleslav 24.05.2013
vrhačský trojboj 0900 Třebíč 24.09.2015
čtyřboj 2232 Třebíč 30.05.2012
hod diskem 1kg 13.78 Třebíč 24.09.2015
hod oštěpem 500g 27.67 Pacov 11.05.2013
hod oštěpem 600g 20.22 Třebíč 19.08.2012
hod kriketovým míčkem 28.19 Pacov 22.05.2011
vrh koulí 3kg 10.76 Třebíč 27.04.2013
vrh koulí 3kg 09.88 h Praha-Stromovka 07.02.2014
vrh koulí 4kg 09.15 Opava 27.09.2014
vrh koulí 4kg 08.91 h Praha-Stromovka 12.02.2016
skok daleký 5.25 Eggenfeld 04.10.2015
skok daleký 5.27 h Ostrava 23.01.2016
skok vysoký 1.44 Pacov 09.06.2012
skok vysoký 1.43 h Praha-Stromovka 08.02.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.11 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m překážek 08.92 h Praha - Strahov 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB Břeclav 12.71
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 3 Břeclav 12.79
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Ž/B01 2 Břeclav 14.84
29.06.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov (AK AŠK Slávia Trnava) 100 m př./Ž/B1 1 Trnava 13.79
29.06.2019 Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov (AK AŠK Slávia Trnava) 100 m př./Ž/B2 1 Trnava 13.89
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m př./Ž/F Brno 14.41
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B01 3 Uherské Hradiště 26.21
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Ž/B01 1 Uherské Hradiště 13.89
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./U23Z/R2 3 Praha - Eden 13.91
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./U23Z/F 6 Praha - Eden 13.96
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FA 5 Opava 12.53
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R01 2 Opava 12.50
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m př./Ž/B01 2 Opava 14.09
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m př./Ž Praha - Juliska DNS
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Ž/F Třebíč 14.14
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/F Třebíč 12.58
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/F Třebíč 25.36
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Ž/F Třinec 14.76
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R02 3 Třinec 13.02
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FB Třinec 13.00
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj/Ž Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Ž/F MS Třebíč 15.02