Karta atleta

Export do excelu
  • Bušinová Marie
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletický klub Kyjov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.66 Přerov 28.09.2011
60 m 08.21 Hodonín 27.04.2013
60 m 08.08 h Bratislava 12.12.2015
100 m 12.91 Olomouc 08.05.2017
150 m 19.62 Břeclav 12.07.2017
150 m 20.27 h Bratislava 09.02.2013
200 m 26.17 Břeclav 02.07.2017
200 m 26.27 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
300 m 41.69 Hodonín 27.04.2019
300 m 41.15 h Bratislava 16.12.2017
400 m 56.65 Třinec 25.06.2016
400 m 57.81 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
500 m 1:18.07 Břeclav 12.07.2017
500 m 1:17.19 h Bratislava 16.12.2017
600 m 1:38.19 Budapešť 28.09.2013
600 m 1:40.74 h Bratislava 26.01.2013
800 m 2:11.10 Třinec 09.06.2017
800 m 2:14.75 h Ostrava 16.02.2019
1000 m 3:07.53 Zlín 16.08.2014
60 m překážek 11.72 Hranice 18.09.2011
60 m překážek 10.37 h Bratislava 13.12.2014
sprintérský trojboj 2459 Uherské Hradiště 28.09.2015
hod oštěpem 600g 24.74 Břeclav 10.05.2015
vrh koulí 3kg 08.62 h Bratislava 13.12.2014
vrh koulí 4kg 08.80 Hodonín 23.04.2016
skok daleký 4.97 Uherské Hradiště 28.05.2016
skok daleký 4.75 h Olomouc 17.01.2015
skok vysoký 1.23 Hodonín 05.06.2011
skok vysoký 1.38 h Brno-Horníkova 21.12.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.24 Hodonín 27.04.2019
60 m 08.28 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
150 m 20.16 Hodonín 27.04.2019
200 m 26.27 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
300 m 41.69 Hodonín 27.04.2019
400 m 56.92 Brno 26.07.2019
400 m 57.81 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
800 m 2:12.88 Praha - Eden 08.09.2019
800 m 2:14.75 h Ostrava 16.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 800 m/Ž/F Praha - Eden 2:12.88
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 58.24
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/Ž/R1 3 Brno 56.92
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 800 m/Ž/R2 4 Brno 2:14.66
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/Ž/F 7 Brno 57.28
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/Ž/B2 1 Tábor 2:15.71
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m/Ž/B1 2 Brno 57.08
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 800 m/Ž Brno 2:13.51
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/Ž/B1 7 Ostrava 57.38
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/U23Z/R1 3 Praha - Eden 2:14.81
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 800 m/Ž 10 Praha - Juliska 2:17.04
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž Vyškov 2:13.61
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Ž Vyškov 57.33
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Ž Hodonín 08.24
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Ž/B01 2 Hodonín 20.16
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 300 m/Ž Hodonín 41.69
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 800 m/Ž/R1 4 Ostrava 2:14.75
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R06 1 Ostrava - Vítkovice 08.28
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B03 2 Ostrava - Vítkovice 57.81
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB 6 Ostrava - Vítkovice 08.34
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B06 3 Ostrava - Vítkovice 26.79
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B01 Ostrava - Vítkovice DNS
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B02 Ostrava - Vítkovice DNS
27.01.2019 Mezinárodní mítink 800 m/Ž/B1 4 Bratislava 2:15.95
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B02 1 Ostrava - Vítkovice 58.93
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B05 2 Ostrava - Vítkovice 26.27
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 400 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 59.26
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 800 m/Ž/B1 6 Praha - Strahov 2:23.54