Karta atleta

Export do excelu
  • Baštářová Aneta
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.69 Stříbro 12.5.2012
60 m 08.38 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 13.25 Plzeň 17.6.2017
150 m 20.56 Plzeň-Skvrňany 5.8.2017
150 m 20.42 h Praha-Strahov 16.2.2014
200 m 27.38 Stará Boleslav 22.5.2015
200 m 28.59 h Praha-Strahov 18.1.2014
300 m 45.07 Klatovy 16.6.2012
800 m 2:51.93 Klatovy 1.5.2015
60 m překážek 11.1 Klatovy 10.5.2011
60 m překážek 09.63 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m překážek 15.86 Domažlice 9.5.2015
200 m překážek 32.68 Plzeň 8.9.2013
pětiboj 1807 Plzeň 7.10.2011
sedmiboj 3712 Plzeň 1.7.2014
vrhačský čtyřboj 1058 Plzeň 28.8.2014
hod diskem 1kg 16.47 Plzeň 28.8.2014
hod oštěpem 500g 28.12 Plzeň 1.7.2014
hod oštěpem 600g 27.29 Plzeň 17.6.2017
hod kriketovým míčkem 40.08 Plzeň 7.10.2011
vrh koulí 3kg 10.81 Plzeň 1.7.2014
vrh koulí 3kg 09.66 h Praha-Strahov 31.1.2015
vrh koulí 4kg 09.22 Sušice 6.5.2017
skok daleký 5.26 České Budějovice 20.5.2017
skok daleký 5.32 h Praha-Stromovka 30.1.2016
trojskok 11.44 Písek 25.5.2019
trojskok 11.38 h Praha - Stromovka 27.1.2018
skok vysoký 1.50 Klatovy 1.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.38 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 13.25 Sušice 19.5.2019
skok daleký 5.10 Vlašim 22.6.2019
skok daleký 5.05 h Praha - Stromovka 20.1.2019
trojskok 11.44 Písek 25.5.2019
trojskok 10.87 h Praha - Strahov 7.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) trojskok/Ž Brno DNS
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/B2 Tábor DNS
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) trojskok/Ž Tábor DNS
06.07.2019 2.veřejné závody AK Škoda Plzeň (AK ŠKODA Plzeň) trojskok/Ž Plzeň 11.47
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) trojskok/Ž 4 Brno 11.43
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) trojskok/Ž Vlašim 11.44
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Ž Vlašim 5.19
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Ž 9 Tábor 5.00
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) trojskok/Ž 4 Tábor 10.96
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) trojskok/Ž/F Písek 11.44
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Ž/R02 4 Písek 13.39
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Sušice 13.25
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) dálka/Ž 5 Sušice 4.98
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) trojskok/Ž Sušice 11.21
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FB Praha - Stromovka DNS
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) trojskok/Ž/F Praha - Stromovka 10.76
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Ž/F 4 Praha - Stromovka 08.38
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Ž/R01 2 Praha - Stromovka 08.44
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) dálka/Ž/F Praha - Stromovka 5.05
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m/Ž/B3 3 Praha - Strahov 08.40
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) trojskok/Ž 4 Praha - Strahov 10.87