Karta atleta

Export do excelu
  • Venuše Žitná
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: Sekerák Michal
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 2 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 h Praha-Strahov 23.02.2013
60 m 08.15 Bílina 28.04.2018
100 m 12.98 Meziboří 20.05.2015
150 m 20.09 h Praha-Strahov 23.02.2013
150 m 19.84 Děčín 05.05.2013
200 m 26.75 h Praha-Strahov 08.02.2015
200 m 26.52 Stará Boleslav 22.05.2015
300 m 47.00 Bílina 27.04.2013
800 m 2:48.77 Praha 13.07.2014
800 m 2:46.32 h Praha-Stromovka 06.02.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.43 h Praha - Strahov 21.12.2013
60 m překážek (0.84) 08.88 h Praha-Strahov 08.02.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 08.78 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 15.89 Mladá Boleslav 20.06.2013
100 m překážek (0.76/8.50) 14.59 Praha 08.06.2015
100 m překážek (0.84) 15.21 Plzeň 27.06.2015
200 m překážek (0.76) 32.71 Bílina 06.08.2013
skok vysoký 1.62 Česká Lípa 10.05.2014
skok vysoký 1.52 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok daleký 5.16 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok daleký 5.03 Stará Boleslav 23.05.2015
vrh koulí 3kg 13.32 h Praha-Stromovka 15.02.2015
vrh koulí 3kg 13.09 Děčín 03.09.2015
vrh koulí 4kg 12.43 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
vrh koulí 4kg 12.93 Bílina 09.06.2021
hod diskem 0,75kg 30.90 Kladno 05.10.2013
hod diskem 1kg 38.05 Bílina 09.06.2021
hod oštěpem 500g 44.47 Kolín 03.05.2015
hod oštěpem 600g 46.97 Jablonec nad Nisou 20.09.2020
pětiboj hala [Zky] 2383 h Jablonec nad Nisou 13.01.2013
pětiboj hala [Dky] 3392 h Praha-Stromovka 06.02.2015
sedmiboj [Zky] 3866 Bílina 12.05.2013
sedmiboj [Dky] 4404 Česká Lípa 11.05.2014
sedmiboj [Z] 3618 Bílina 06.05.2018
sprintérský trojboj 2121 Kolín 24.08.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.42 Ústí nad Labem 01.05.2019
100 m překážek (0.84) 16.54 Kladno 08.06.2019
vrh koulí 4kg 12.13 Kladno 08.06.2019
vrh koulí 4kg 12.40 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
hod diskem 1kg 34.47 Děčín 26.05.2019
hod oštěpem 600g 42.70 Turnov 24.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2019 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Jablonec nad Nisou 12.40
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž Turnov 42.70
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 1kg/Ž Turnov NM
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 4kg/Ž Turnov 12.10
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Rumburk 11.66
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Rumburk 38.72
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž Rumburk 34.29
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Ž/F Kladno 12.13
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Ž/F Kladno 32.95
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Kladno 16.54
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) vrh koulí 4kg/Ž/F Děčín 11.74
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Ž/F Děčín 34.47
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Děčín 17.21
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Ž Bílina 11.78
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž Bílina 31.05
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/Ž/R1 6 Ústí nad Labem 13.42