Karta atleta

Export do excelu
  • Žitná Venuše
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Bílina 28.04.2018
60 m 08.09 h Praha-Strahov 23.02.2013
100 m 12.98 Meziboří 20.05.2015
150 m 19.84 Děčín 05.05.2013
150 m 20.09 h Praha-Strahov 23.02.2013
200 m 26.52 Stará Boleslav 22.05.2015
200 m 26.75 h Praha-Strahov 08.02.2015
300 m 47.00 Bílina 27.04.2013
800 m 2:48.77 Praha 12.07.2014
800 m 2:46.32 h Praha-Stromovka 06.02.2015
60 m překážek 08.78 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m překážek 14.59 Praha 08.06.2015
200 m překážek 32.71 Bílina 06.08.2013
sprintérský trojboj 2121 Kolín 24.08.2014
pětiboj hala 3392 h Praha-Stromovka 06.02.2015
sedmiboj 4404 Česká Lípa 10.05.2014
hod diskem 0,75kg 30.90 Kladno 05.10.2013
hod diskem 1kg 36.65 Bílina 25.05.2016
hod oštěpem 500g 44.47 Kolín 03.05.2015
hod oštěpem 600g 44.51 Ostrava 01.09.2018
vrh koulí 3kg 13.09 Děčín 03.09.2015
vrh koulí 3kg 13.32 h Praha-Stromovka 14.02.2015
vrh koulí 4kg 12.38 Praha - Eden 10.06.2018
vrh koulí 4kg 12.40 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
skok daleký 5.03 Stará Boleslav 22.05.2015
skok daleký 5.16 h Praha-Stromovka 06.02.2015
skok vysoký 1.62 Česká Lípa 10.05.2014
skok vysoký 1.52 h Praha-Stromovka 06.02.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2019 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) koule 4kg/Ž Jablonec nad Nisou 12.40
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) oštěp 600g/Ž Turnov 42.70
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) disk 1kg/Ž Turnov NM
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) koule 4kg/Ž Turnov 12.10
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) koule 4kg/Ž Rumburk 11.66
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) oštěp 600g/Ž Rumburk 38.72
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) disk 1kg/Ž Rumburk 34.29
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Ž/F Kladno 12.13
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Ž/F Kladno 32.95
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/B02 2 Kladno 16.54
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) koule 4kg/Ž/F Děčín 11.74
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) disk 1kg/Ž/F Děčín 34.47
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 100 m př./Ž/F Děčín 17.21
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 4kg/Ž Bílina 11.78
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 1kg/Ž Bílina 31.05
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/Ž/R1 6 Ústí nad Labem 13.42