Karta atleta

Export do excelu
  • Sásová Katrin
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.94 Přerov 01.05.2011
60 m 08.3 Šumperk 18.09.2012
60 m 08.28 h Ostrava 09.02.2016
100 m 12.57 Zlín 17.08.2019
150 m 20.2 Šumperk 18.09.2012
150 m 20.07 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 25.98 Opava 19.05.2018
200 m 26.86 h Bratislava 01.02.2014
300 m 42.08 Olomouc 21.08.2019
300 m 43.34 h Praha - Strahov 21.12.2013
400 m 58.88 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
400 m 60.64 h Vídeň 08.02.2014
500 m 1:19.80 h Praha-Strahov 16.01.2015
600 m 1:40.45 Olomouc 19.08.2015
600 m 1:45.07 h Bratislava 25.01.2014
800 m 2:22.24 Třinec 22.08.2015
800 m 2:22.29 h Vídeň 31.01.2015
1000 m 3:12.44 Zlín 15.08.2015
60 m překážek 13.41 Olomouc 10.10.2009
60 m překážek 10.61 h Olomouc 15.02.2013
100 m překážek 19.64 Šumperk 03.09.2016
200 m překážek 30.61 Břeclav 18.07.2018
300 m překážek 45.21 Třinec 07.06.2015
400 m překážek 62.77 Třinec 09.06.2018
sprintérský trojboj 2098 Přerov 01.05.2015
pětiboj 1503 Olomouc 10.10.2009
pětiboj hala 1776 h Olomouc 28.01.2012
hod kriketovým míčkem 28.46 Olomouc 10.10.2008
vrh koulí 2kg 06.50 Šumperk 18.05.2009
vrh koulí 3kg 06.70 h Olomouc 15.02.2013
vrh koulí 4kg 06.47 Šternberk 09.06.2016
skok daleký 5.29 Castelnuovo 27.08.2015
skok daleký 4.67 h Olomouc 15.02.2014
skok vysoký 1.30 h Olomouc 14.01.2012
Přespolní běh 10:54.5 Vyškov, Sportovní areál Za parkem 21.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.57 Zlín 17.08.2019
200 m 26.01 Zlín 17.08.2019
300 m 42.08 Olomouc 21.08.2019
400 m 59.51 Šamorín 15.06.2019
400 m překážek 63.93 Praha - Juliska 24.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m př./Ž/B01 4 Praha - Eden 66.15
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B02 7 Praha - Eden 27.26
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m př./Ž/B2 2 Praha - Juliska 63.93
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 300 m/Ž/B01 1 Olomouc 42.08
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Ž/B02 1 Zlín 12.57
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Zlín 26.01
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m př./Ž/R2 6 Brno 64.81
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m př./Ž/B2 3 Tábor 64.53
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m př./Ž/B1 3 Brno 64.00
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m př./Ž/B01 MS Šumperk 65.89
15.06.2019 P - T - S národný program 400 m/Ž/B2 2 Šamorín 59.51
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m př./Ž/B01 MS Olomouc 67.73
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m př./Ž/F Vyškov DNS