Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Pekárek
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Leitl Robert
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 380 1016
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - - - - 1 - - - -
- 1 - 1 - - 1 - - - - - - 1 -
1 1 - - - - 1 1 - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Vlašim 09.09.2017
60 m 07.11 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 11.14 Praha - Eden 08.06.2019
150 m 17.46 h Praha - Strahov 12.01.2018
150 m 17.10 Praha - Eden 04.05.2018
200 m 23.29 h Praha-Stromovka 15.02.2015
200 m 23.96 Praha 06.06.2015
300 m 38.63 h Praha-Strahov 16.01.2015
300 m 39.05 Praha 01.05.2015
400 m 56.39 Bílina 08.05.2015
1000 m 3:09.90 h Praha-Stromovka 08.02.2014
1000 m 3:13.45 Praha 12.10.2014
1500 m 4:44.48 Turnov 26.09.2017
60 m překážek (0.84) 08.82 h Praha - Strahov 13.12.2014
100 m překážek (0.84) 14.80 Praha 11.10.2014
110 m překážek (0.91) 16.99 Stará Boleslav 23.05.2015
300 m překážek (0.84) 44.29 Praha 01.05.2015
skok vysoký 1.97 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
skok vysoký 2.00 Uherské Hradiště 26.08.2018
skok o tyči 2.90 h Praha-Stromovka 08.02.2014
skok o tyči 3.00 Bílina 09.05.2015
skok daleký 7.45 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 7.55 Plzeň 09.08.2020
trojskok 14.44 Praha - Eden 28.09.2018
trojskok 14.59 h Praha-Strahov 18.01.2019
vrh koulí 4kg 13.96 Praha 28.08.2014
vrh koulí 4kg 13.80 h Praha 06.12.2014
vrh koulí 5kg 12.48 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
vrh koulí 5kg 12.35 Praha 25.08.2015
vrh koulí 6kg 09.49 h Praha - Strahov 10.01.2017
hod diskem 1kg 41.92 Praha 11.10.2014
hod diskem 1,5kg 31.96 Praha 12.05.2015
hod diskem 1,75kg 30.27 Praha - Eden 13.06.2017
hod oštěpem 600g 32.11 Praha 12.10.2013
hod oštěpem 700g 31.02 Bílina 09.05.2015
středoškolský pohár 0652 Turnov 26.09.2017
sedmiboj hala [Zci] 3992 h Praha-Stromovka 08.02.2014
sedmiboj hala [Dci] 3887 h Praha-Stromovka 08.02.2015
devítiboj 5073 Praha 12.10.2014
desetiboj [Dci] 5141 Stará Boleslav 23.05.2015
vrhačský trojboj 1326 Praha 26.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.11 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 11.14 Praha - Eden 08.06.2019
skok vysoký 1.98 Plzeň 18.05.2019
skok daleký 7.45 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 7.37 Praha - Juliska 11.05.2019
trojskok 14.59 h Praha-Strahov 18.01.2019
trojskok 14.26 Praha - Juliska 24.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M Hodonín 7.11
08.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/M 5 Hodonín 14.12
31.08.2019 48.ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/M Pacov 7.27
30.08.2019 Podblanická tretra (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/M Vlašim 7.36
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/M 6 Praha - Juliska 7.14
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) trojskok/M 10 Praha - Juliska 14.26
27.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) skok daleký/M 7 Brno 7.02
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/M 6 Tábor 7.22
20.06.2019 Tag der Überflieger skok daleký/M 6 Essen 7.03
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/U23M/F Praha - Eden 7.28
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) skok daleký/M Praha 7.07
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R03 MS Praha - Eden 11.14
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) skok daleký/M 8 Praha - Juliska 7.34
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) skok daleký/M Turnov 7.16
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/M 12 Plzeň 1.98
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/M 6 Plzeň 7.12
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok daleký/M Praha - Juliska 7.37
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha - Eden 7.13
28.04.2019 Černošice meeting I - V rámci slavnostního otevření sportoviště (ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s. ) 100 m/M Černošice 11.34
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/M/R2 7 Ostrava 07.18
17.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen skok daleký/M Ostrava 7.39
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/M/F Praha - Stromovka DNS
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M/F Praha - Stromovka 7.45
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 5 Praha - Stromovka 07.11
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M Praha - Stromovka 7.32
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) trojskok/M Praha-Strahov 14.59
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/M Praha-Strahov 7.21