Karta atleta

Export do excelu
  • Hrdina Tomáš
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.13 Praha 23.04.2014
60 m 09.23 h Praha 14.12.2013
100 m 14.35 Praha 22.05.2014
150 m 22.10 Praha 07.06.2013
150 m 23.94 h Praha-Stromovka 08.12.2012
200 m 26.42 Praha - Děkanka 03.07.2018
300 m 41.04 Praha - Děkanka 26.04.2018
300 m 48.97 h Praha 14.12.2013
500 m 1:13.59 Praha - Juliska 06.05.2017
600 m 1:31.89 Praha - Děkanka 26.04.2018
600 m 1:34.18 h Praha - Strahov 12.01.2018
800 m 2:06.62 Praha - Děkanka 04.05.2019
1000 m 2:43.94 Kolín 01.05.2019
1000 m 2:52.17 h Praha - Strahov 19.01.2018
1500 m 4:20.99 Sušice 19.05.2019
1500 m 4:24.53 h Praha - Stromovka 02.02.2019
2000 m 6:26.99 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 09:45.73 Praha - Juliska 14.06.2018
5000 m 18:21.02 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
60 m překážek 13.40 Praha 03.05.2011
3000 m překážek 11:17.39 Tábor 09.06.2019
vrhačský trojboj 0554 Praha-Děkanka 03.09.2018
vrhačský čtyřboj 0637 Praha-Děkanka 03.09.2018
hod diskem 2kg 15.53 Praha-Děkanka 03.09.2018
hod kladivem 7,26kg 12.85 Praha-Děkanka 03.09.2018
hod oštěpem 800g 17.66 Praha-Děkanka 03.09.2018
hod kriketovým míčkem 42.48 Praha 24.05.2012
vrh koulí 3kg 05.63 Praha 02.05.2012
vrh koulí 7,26kg 05.74 Praha-Děkanka 03.09.2018
skok daleký 3.66 Praha 29.05.2013
skok vysoký 1.10 Praha 19.05.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
600 m 1:32.81 Praha - Děkanka 05.10.2019
800 m 2:06.62 Praha - Děkanka 04.05.2019
1000 m 2:43.94 Kolín 01.05.2019
1500 m 4:20.99 Sušice 19.05.2019
1500 m 4:24.53 h Praha - Stromovka 02.02.2019
2000 m 6:26.99 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m překážek 11:17.39 Tábor 09.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Muži - Ženy 2019 (Spartak Praha 4) 600 m/M/F Praha - Děkanka 1:32.81
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 800 m/M/B01 7 Děčín 2:09.73
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 1500 m/M/B01 8 Děčín 4:43.34
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/M/B02 6 Beroun 2:12.28
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/M/B02 6 Beroun 4:41.97
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/M 13 Vlašim 4:32.20
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/M 8 Vlašim 2:06.90
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m př./M 11 Tábor 11:17.39
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 1500 m/M 11 Tábor 4:26.07
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 12 Praha - Eden 4:27.15
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 1500 m/M 9 Sušice 4:20.99
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 1500 m/M/F 10 Praha - Juliska 4:32.57
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/M/F 6 Praha - Děkanka 2:06.62
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/B01 7 Kolín 2:43.94
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/M/B02 5 Praha - Stromovka 4:24.53
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 2000 m/M/B2 6 Praha-Strahov 6:26.99