Karta atleta

Export do excelu
  • Hampel Hynek
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 Praha 6.5.2014
60 m 07.31 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 11.37 Praha - Přátelství 19.5.2017
150 m 17.10 Praha - Eden 4.5.2018
150 m 25.51 h Praha-Strahov 27.1.2011
200 m 22.90 Praha - Eden 3.6.2016
200 m 22.98 h Ostrava 24.2.2018
300 m 36.49 Praha - Eden 4.5.2018
300 m 36.49 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 50.66 Praha - Eden 3.6.2016
400 m 51.27 h Praha-Stromovka 20.2.2016
600 m 2:04.0 Praha 19.5.2011
800 m 2:23.77 Praha - Strahov 13.10.2012
800 m 2:10.80 h Praha-Stromovka 21.12.2015
1000 m 3:12.46 Praha 11.10.2014
1500 m 4:44.82 Praha-Juliska 1.10.2016
60 m překážek 10.53 Praha - Strahov 13.10.2012
60 m překážek 09.43 h Praha-Stromovka 21.12.2015
100 m překážek 16.45 Praha 11.10.2014
110 m překážek 16.44 Praha-Juliska 1.10.2016
200 m překážek 29.75 Praha 19.6.2014
pětiboj 1875 Praha - Strahov 13.10.2012
devítiboj 4173 Praha 11.10.2014
desetiboj 5722 Praha-Juliska 1.10.2016
vrhačský trojboj 1477 Praha-Juliska 15.9.2016
čtyřboj 0929 Praha 7.10.2011
hod diskem 1kg 32.41 Praha 11.10.2014
hod diskem 1,5kg 35.08 Jihlava 7.5.2016
hod oštěpem 600g 30.69 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 700g 34.98 Praha-Eden 20.5.2016
hod kriketovým míčkem 38.74 Praha - Strahov 13.10.2012
vrh koulí 3kg 12.34 Praha 30.5.2012
vrh koulí 3kg 11.06 h Praha-Stromovka 28.2.2012
vrh koulí 4kg 14.09 Praha 19.6.2014
vrh koulí 4kg 13.61 h Praha-Stromovka 19.12.2014
vrh koulí 5kg 14.03 Praha-Juliska 1.10.2016
vrh koulí 5kg 13.02 h Praha-Stromovka 26.1.2016
vrh koulí 6kg 11.87 Praha - Eden 28.8.2018
vrh koulí 6kg 12.03 h Praha - Stromovka 4.2.2017
skok daleký 5.83 Jihlava 7.5.2016
skok daleký 5.60 h Praha-Stromovka 26.1.2016
skok o tyči 2.60 Praha-Eden 20.5.2016
skok vysoký 1.60 Praha-Juliska 1.10.2016
skok vysoký 1.52 h Praha-Stromovka 9.1.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.31 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 11.58 Praha 11.6.2019
200 m 23.57 Brno 25.6.2019
200 m 23.41 h Praha - Strahov 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/M/R3 5 Brno 11.79
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 200 m/M/B2 8 Brno 23.57
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/M/FB 4 Brno 11.68
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m/M/R1 8 Praha 11.58
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m/M/FB Praha DNS
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R03 4 Tábor 11.79
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/FB Tábor 11.60
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B02 3 Tábor 23.58
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/M/B01 5 Sušice 23.73
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/R02 4 Sušice 11.75
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B03 5 Praha - Juliska 11.79
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FB 7 Praha - Stromovka 07.36
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R03 6 Praha - Stromovka 07.41
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B07 Praha - Stromovka DQ
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B01 MS Praha - Strahov 23.41
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R09 MS Praha - Strahov 07.47
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 7 Praha - Stromovka 07.36
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B15 4 Praha - Stromovka 07.31
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/M/R05 MS Praha - Stromovka 07.42
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 23.46
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/R03 MS Praha - Strahov 07.41
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m/M/B5 2 Praha - Strahov 07.40