Karta atleta

Export do excelu
  • Bezucha Daniel
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Antonín Morávek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 Chvaletice 16.05.2011
60 m 07.42 Kolín 12.06.2019
60 m 07.44 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 11.67 Kolín 25.05.2019
150 m 17.95 Kolín 25.05.2016
150 m 17.79 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 23.78 Kolín 30.06.2016
200 m 23.75 h Praha - Strahov 12.01.2019
300 m 37.88 Kolín 12.06.2019
300 m 38.25 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 54.10 Kolín 01.05.2019
400 m 54.17 h Praha - Strahov 10.02.2017
1000 m 2:59.13 Kolín 01.06.2015
1000 m 3:33.84 h Veletov 02.01.2016
1500 m 5:13.81 Kolín 02.07.2018
60 m překážek 11.6 Kolín 15.05.2011
60 m překážek 09.10 h Český Brod 16.01.2016
100 m překážek 17.58 Hradec Králové 01.07.2014
110 m překážek 16.12 Praha - Eden 28.09.2018
300 m překážek 41.57 Pacov 18.06.2016
400 m překážek 57.07 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
sprintérský trojboj 1859 Kolín 21.08.2016
středoškolský pohár 2414 Kolín 03.10.2017
sedmiboj hala 3322 h Veletov 02.01.2016
devítiboj 3530 Hradec Králové 01.07.2014
desetiboj 4685 Kolín 02.07.2018
čtyřboj 2074 Kolín 28.04.2015
hod diskem 1kg 18.90 Hradec Králové 01.07.2014
hod diskem 1,5kg 25.87 Kolín 08.07.2016
hod diskem 1,75kg 24.18 Kolín 02.07.2018
hod oštěpem 600g 31.51 Hradec Králové 01.07.2014
hod oštěpem 700g 38.68 Kolín 30.06.2016
hod oštěpem 800g 29.22 Kolín 02.07.2018
hod kriketovým míčkem 50.29 Kolín 10.05.2012
vrh koulí 4kg 10.10 Kolín 28.04.2015
vrh koulí 5kg 10.05 Kolín 08.07.2016
vrh koulí 5kg 10.17 h Veletov 02.01.2016
vrh koulí 6kg 09.19 Kolín 03.07.2017
vrh koulí 6kg 09.08 h Praha - Strahov 08.12.2018
skok daleký 5.30 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.62 h Kolín 13.02.2017
skok o tyči 3.10 Kolín 02.07.2018
skok o tyči 2.70 h Veletov 02.01.2016
skok vysoký 1.67 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.70 h Kolín 31.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.42 Kolín 12.06.2019
60 m 07.44 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 11.67 Kolín 25.05.2019
200 m 24.03 Kolín 18.06.2019
200 m 23.75 h Praha - Strahov 12.01.2019
300 m 37.88 Kolín 12.06.2019
300 m 38.25 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 54.10 Kolín 01.05.2019
400 m překážek 58.35 Tábor 09.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m př./M/B01 6 Mladá Boleslav 59.38
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/M Kolín DNF
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B01 MS Kolín 07.52
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B02 MS Kolín 11.87
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B02 Kolín DNS
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m př./M/R2 7 Brno 58.99
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B04 5 Kladno 11.91
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B05 Kladno DNS
18.06.2019 Oddílové závody II (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B01 2 Kolín 24.03
12.06.2019 Oddílové závody I (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B01 1 Kolín 07.42
12.06.2019 Oddílové závody I (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B01 5 Kolín 11.88
12.06.2019 Oddílové závody I (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/M/B 2 Kolín 37.88
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m př./M/B01 MS Tábor 58.35
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R01 MS Kolín 11.67
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B02 Kolín DNS
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./M Kladno 58.50
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B02 2 Kolín 54.10
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R09 MS Praha - Strahov 07.49
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/FB MS Praha - Strahov 07.46
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B02 MS Praha - Strahov 24.01
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B5 4 Praha-Strahov 38.25
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B02 1 Praha - Strahov 23.75
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/FA Praha - Strahov 07.44
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/R03 3 Praha - Strahov 07.44