Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Běhounek
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Desetiboj 609 874
    akt. 01.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.50 Praha - Děkanka 23.09.2019
60 m 07.22 Praha - Juliska 10.09.2019
60 m 07.17 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m 11.20 Praha - Eden 05.07.2019
150 m 16.92 Praha - Juliska 10.09.2019
150 m 17.05 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 22.76 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 22.57 Praha - Eden 05.07.2019
300 m 35.81 Praha - Juliska 10.09.2019
300 m 36.25 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 51.50 h Praha - Stromovka 04.02.2017
400 m 50.80 Kolín 02.06.2018
600 m 1:47.52 Praha-Jeseniova 28.04.2011
800 m 2:15.28 Praha - Strahov 13.10.2012
800 m 2:17.18 h Praha-Stromovka 08.12.2012
1000 m 3:00.56 Praha 13.10.2013
1000 m 2:48.41 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:35.57 Olomouc 28.05.2017
60 m překážek (0.76) 10.04 Praha - Strahov 13.10.2012
60 m překážek (0.76) 09.58 h Praha-Stromovka 21.12.2012
60 m překážek 09.38 Vlašim 24.08.2013
60 m překážek (0.84) 08.71 h Praha-Strahov 13.02.2014
60 m překážek (0.91) 08.38 h Praha-Stromovka 02.02.2016
60 m překážek (0.99) 08.26 h Praha-Stromovka 16.01.2018
60 m překážek (1.06) 08.50 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 13.98 Praha 11.10.2014
110 m překážek (0.91) 14.89 Praha-Juliska 02.10.2016
110 m překážek (0.99) 14.79 Praha-Juliska 23.06.2018
110 m překážek (1.06) 15.21 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
200 m překážek (0.76) 26.39 Domažlice 01.09.2019
300 m překážek (0.84) 38.80 Třinec 26.06.2016
400 m překážek (0.83) 56.38 Brno 11.06.2016
400 m překážek (0.91) 55.21 Praha - Eden 26.05.2018
skok vysoký 1.86 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.84 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 3.50 Praha - Eden 07.10.2018
skok o tyči 3.45 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 6.92 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 6.70 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 3kg 10.26 Praha 03.05.2012
vrh koulí 3kg 11.21 h Praha-Stromovka 21.12.2012
vrh koulí 4kg 11.30 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
vrh koulí 4kg 12.93 Praha 13.07.2014
vrh koulí 5kg 11.57 h Praha-Stromovka 13.02.2016
vrh koulí 5kg 12.43 Praha-Juliska 01.10.2016
vrh koulí 6kg 11.32 h Praha - Stromovka 17.01.2017
vrh koulí 6kg 11.69 Aubagne 28.07.2018
vrh koulí 7,26kg 11.07 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 7,26kg 11.69 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 31.93 Praha 12.07.2014
hod diskem 1,5kg 30.17 Praha-Eden 21.05.2016
hod diskem 1,75kg 30.33 Pacov 15.07.2018
hod diskem 2kg 37.77 Praha - Eden 26.07.2020
hod kladivem 6kg 14.18 Praha - Eden 29.08.2017
hod oštěpem 600g 33.64 Plzeň 01.07.2014
hod oštěpem 700g 35.05 Vlašim 03.09.2016
hod oštěpem 800g 41.56 Praha - Eden 26.07.2020
hod kriketovým míčkem 54.56 Praha - Strahov 13.10.2012
pětiboj 2612 Praha - Strahov 13.10.2012
sedmiboj hala [Zci] 3859 h Praha-Stromovka 08.02.2014
sedmiboj hala [Dci] 4238 h Praha-Stromovka 14.02.2016
sedmiboj hala [J] 4451 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj hala [M] 4692 h Praha - Stromovka 09.02.2020
devítiboj 5065 Praha 13.07.2014
desetiboj [Dci] 5847 Praha-Juliska 02.10.2016
desetiboj [J] 6194 Praha - Eden 07.10.2018
desetiboj [M] 6490 Praha - Juliska 13.10.2019
sprintérský trojboj 2163 Praha 01.07.2015
vrhačský trojboj 1509 Praha - Juliska 22.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 10.50 Praha - Děkanka 23.09.2019
60 m 07.22 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
60 m 07.22 Praha - Juliska 10.09.2019
100 m 11.20 Praha - Eden 05.07.2019
150 m 17.18 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 16.92 Praha - Juliska 10.09.2019
200 m 22.76 h Praha - Stromovka 03.02.2019
200 m 22.57 Praha - Eden 05.07.2019
300 m 36.72 h Praha-Strahov 18.01.2019
300 m 35.81 Praha - Juliska 10.09.2019
400 m 50.85 Pacov 13.07.2019
1000 m 2:51.45 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
1500 m 4:36.98 Zlín 02.06.2019
60 m překážek (1.06) 08.53 h Praha - Stromovka 22.01.2019
110 m překážek (1.06) 15.24 Praha - Eden 15.06.2019
200 m překážek (0.76) 26.39 Domažlice 01.09.2019
400 m překážek (0.91) 55.36 Brno 26.06.2019
skok vysoký 1.80 h Nehvizdy 27.01.2019
skok vysoký 1.86 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 3.45 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok o tyči 3.50 Bílina 05.05.2019
skok daleký 6.31 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 6.92 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 7,26kg 10.40 h Praha - Stromovka 03.02.2019
vrh koulí 7,26kg 10.88 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 2kg 34.98 Praha - Juliska 19.09.2019
hod oštěpem 800g 40.77 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj hala [M] 4461 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
desetiboj [M] 6490 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 1496 Praha - Juliska 19.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj [M]/M Praha - Juliska 6490
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B01 1 Praha - Juliska 11.41
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B01 1 Praha - Juliska 51.55
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/M/B01 1 Praha - Juliska 4:37.36
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M Praha - Juliska 15.52
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 2kg/M Praha - Juliska 32.15
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/M/SA 2 Praha - Juliska 40.77
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Juliska 10.88
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/M Praha - Juliska 7.17
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/M Praha - Juliska 1.86
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M/SB 2 Praha - Juliska 3.40
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 110 m překážek (1.06)/M Praha - Děkanka 15.84
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 yardů/M Praha - Děkanka 10.50
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Děkanka 10.66
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrhačský trojboj/M Praha - Juliska 1496
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod diskem 2kg/M Praha - Juliska 34.98
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 800g/M 6 Praha - Juliska 36.77
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Juliska 10.86
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M Praha - Juliska 15.32
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B01 3 Praha - Juliska 07.24
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) skok daleký/M Praha - Juliska 6.83
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B01 1 Praha - Juliska 07.22
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B01 1 Praha - Juliska 35.81
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B01 1 Praha - Juliska 16.92
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 200 m překážek (0.76)/M/B01 4 Domažlice 26.39
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 110 m překážek (1.06)/M/B01 Praha - Děkanka DNF
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/M 4 Praha - Děkanka 6.49
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B02 1 Praha - Děkanka 22.93
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 7 Praha-Eden 11.60
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 Praha-Eden DNF
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F 7 Praha-Eden 5:12.64
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B2 1 Praha-Eden 51.59
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 6 Praha-Eden 6.38
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M 5 Praha-Eden 4876
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M Praha-Eden 31.37
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 5 Praha-Eden 10.17
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M 7= Praha-Eden 33.70
11.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M/S1 3 Praha-Eden 3.30
10.08.2019 T.KOP CUP 2019 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M 7 Praha-Eden 1.61
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/B01 1 Pacov 11.21
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B01 1 Pacov 50.85
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F Pacov 4:53.64
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (1.06)/M/B01 1 Pacov 15.66
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 2kg/M/F Pacov 29.00
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/M/F 4 Pacov 35.35
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 7,26kg/M/F Pacov 10.52
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/M/F Pacov 6.74
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/M/F Pacov 3.44
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/M/F 4 Pacov 1.68
14.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj [M]/M Pacov 6044
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 8 Praha - Eden 10.61
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 7 Praha - Eden 11.20
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 3 Praha - Eden 22.57
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 110 m překážek (1.06)/M/F 4 Brno 15.57
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) skok daleký/M 5 Brno 6.61
26.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m překážek (0.91)/M/B2 1 Brno 55.36
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/M 4 Stará Boleslav 6.68
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B01 2 Stará Boleslav 15.36
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B02 4 Stará Boleslav 22.74
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/U23M/R2 4 Praha - Eden 15.37
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/U23M/F 7 Praha - Eden 15.24
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/U23M/R2 Praha - Eden DNF
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 5 Praha - Eden 6.69
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B01 3 Praha - Eden 15.56
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B02 1 Praha - Eden 55.69
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/M/B1 3 Zlín 11.29
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/M 6 Zlín 6.93
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 12 Zlín 10.55
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/M 11 Zlín 1.78
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 400 m/M/B2 5 Zlín 51.04
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/M/B 2 Zlín 4:36.98
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 5 Zlín 15.59
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/M 10 Zlín 3.40
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 2kg/M 10 Zlín 32.67
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 800g/M 9 Zlín 36.97
02.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj [M]/M/F 10 Zlín 6341
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/R01 4 Třebíč 11.74
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/M 9 Třebíč 6.35
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (1.06)/M/B01 1 Třebíč 15.96
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/FB Třebíč 11.50
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok daleký/M 12 Praha - Juliska 6.09
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M 5 Praha - Juliska 3.28
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 800g/M 11 Praha - Juliska 35.29
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B03 2 Praha - Juliska 11.29
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B02 3 Praha - Juliska 23.00
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) desetiboj [M]/M Bílina 5611
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m/M Bílina 11.62
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 400 m/M Bílina 52.18
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 1500 m/M Bílina 4:42.21
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 110 m překážek (1.06)/M Bílina 16.42
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod diskem 2kg/M Bílina 28.33
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod oštěpem 800g/M 5 Bílina 35.05
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) vrh koulí 7,26kg/M Bílina 09.94
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok daleký/M Bílina 5.87
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok o tyči/M Bílina 3.50
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok vysoký/M Bílina 1.63
17.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/M/R1 5 Ostrava 23.02
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m překážek (1.06)/M/R3 4 Ostrava 08.59
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (1.06)/M Jablonec nad Nisou 08.56
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B03 1 Jablonec nad Nisou 07.22
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M/F 8 Praha - Stromovka 10.40
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/M/FB 9= Praha - Stromovka 3.45
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/F 4 Praha - Stromovka 08.71
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R02 5 Praha - Stromovka 08.97
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B05 3 Praha - Stromovka 22.76
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) skok vysoký/M Nehvizdy 1.80
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B02 1 Nehvizdy 08.84
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B1 7 Praha - Stromovka 08.82
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B2 1 Praha - Stromovka 08.53
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M 11 Praha - Stromovka 6.24
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B7 1 Praha-Strahov 17.18
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B7 1 Praha-Strahov 36.72
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 07.38
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/M 12 Jablonec nad Nisou 6.31
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 15 Jablonec nad Nisou 10.40
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/M 13 Jablonec nad Nisou 1.69
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 08.64
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/M 8 Jablonec nad Nisou 3.30
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/M/B3 3 Jablonec nad Nisou 2:51.45
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [M]/M 7 Jablonec nad Nisou 4461
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m překážek (1.06)/M/B1 5 Praha - Strahov 08.85
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) skok daleký/M 9 Praha - Strahov 6.17