Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Horák
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Ondráčková Leona
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - 1 - -
- - - - - - - - - - 1 - 1 - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.82 h Praha-Stromovka 07.02.2014
60 m 07.67 Třinec 08.06.2014
100 m 12.44 Břeclav 17.07.2013
150 m 19.02 h Bratislava 01.02.2014
300 m 44.73 Břeclav 27.04.2012
300 m 43.46 h Bratislava 09.02.2013
1000 m 3:21.28 h Praha-Stromovka 08.02.2014
1000 m 3:13.20 Třinec 08.06.2014
60 m překážek (0.84) 09.14 h Jablonec nad Nisou 01.03.2014
100 m překážek (0.84) 15.13 Brno 11.09.2013
200 m překážek (0.76) 29.7 Brno 18.08.2014
skok vysoký 1.63 Třinec 08.06.2014
skok vysoký 1.60 h Břeclav 20.03.2015
skok o tyči 3.15 h Jablonec nad Nisou 01.03.2014
skok o tyči 3.20 Břeclav 11.05.2014
skok daleký 5.53 h Bratislava 01.02.2014
skok daleký 5.85 Přerov 01.05.2014
vrh koulí 3kg 12.92 Vyškov 27.05.2012
vrh koulí 3kg 13.15 h Olomouc 21.12.2012
vrh koulí 4kg 15.80 h Olomouc 20.12.2014
vrh koulí 4kg 16.60 TJ Lokomotiva Břeclav 22.06.2015
vrh koulí 5kg 16.92 h Praha-Stromovka 21.02.2016
vrh koulí 5kg 16.31 Ostrava 24.09.2016
vrh koulí 6kg 14.96 Olomouc 16.09.2017
vrh koulí 6kg 15.48 h Olomouc 13.01.2018
vrh koulí 7,26kg 13.64 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
vrh koulí 7,26kg 13.24 Břeclav 22.08.2020
hod diskem 1kg 54.25 Plzeň 20.09.2014
hod diskem 1,5kg 49.30 Břeclav 05.06.2016
hod diskem 1,75kg 44.02 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
hod diskem 2kg 40.00 Brno 05.06.2019
hod kladivem 5kg 47.19 Třinec 10.09.2016
hod kladivem 6kg 47.60 Praha-Juliska 23.06.2018
hod kladivem 7,26kg 44.97 Uherské Hradiště 22.06.2019
hod oštěpem 600g 51.00 Opava 22.06.2014
hod oštěpem 700g 45.78 Olomouc 08.05.2016
hod oštěpem 800g 41.00 Uherské Hradiště 01.06.2020
hod břemenem 12kg 10.86 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
hod břemenem 14kg 14.61 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
sedmiboj hala [Zci] 3534 h Praha-Stromovka 08.02.2014
devítiboj 5075 Praha 13.07.2014
vrhačský trojboj 2045 Uherské Hradiště 28.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 7,26kg 13.64 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
vrh koulí 7,26kg 13.22 Brno 05.06.2019
hod diskem 2kg 40.00 Brno 05.06.2019
hod kladivem 7,26kg 44.97 Uherské Hradiště 22.06.2019
hod břemenem 12kg 10.86 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 7,26kg/M/F 7 Břeclav 36.08
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 2kg/M/F Břeclav NM
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 7,26kg/M/F 9 Břeclav 12.45
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) hod kladivem 7,26kg/M MS Brno 43.13
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 2kg/M/F 10 Uherské Hradiště 36.70
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kladivem 7,26kg/M/F 5 Uherské Hradiště 44.97
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 7,26kg/M/F 6 Uherské Hradiště 13.05
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/U23M/F Praha - Eden DNS
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/U23M/F Praha - Eden DNS
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) hod kladivem 7,26kg/U23M/F 10 Praha - Eden 41.50
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) vrh koulí 7,26kg/M 10 Opava 12.64
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) hod kladivem 7,26kg/M 8 Opava 42.16
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) hod diskem 2kg/M 12 Opava 37.80
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M Brno 13.22
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod kladivem 7,26kg/M Brno 39.84
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 4 Brno 40.00
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 7,26kg/M 8 Třinec 12.83
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) hod diskem 2kg/M 9 Třinec 38.05
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 7,26kg/M 9 Třinec 38.81
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 6 Ostrava - Vítkovice 13.64
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Ostrava - Vítkovice 13.45
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) hod břemenem 12kg/J 8 Ostrava - Vítkovice 10.86