Karta atleta

Export do excelu
  • Bystroň Jakub
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Aleš Duda
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.50 Brno 08.09.2014
60 m 07.17 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
100 m 11.07 Břeclav 26.05.2018
150 m 18.36 Ostrava 10.06.2014
300 m 42.3 Havířov 16.04.2015
300 m 41.04 h Bratislava 01.02.2014
60 m překážek 08.65 h Bratislava 07.02.2015
110 m překážek 15.56 Břeclav 10.05.2015
200 m překážek 28.30 Opava 22.06.2014
skok daleký 7.61 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
skok daleký 7.31 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
trojskok 14.76 Praha-Juliska 23.06.2018
trojskok 14.60 h Ostrava 24.02.2018
skok vysoký 2.05 Uherské Hradiště 22.06.2019
skok vysoký 1.88 h Ostrava 27.01.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
trojskok 13.72 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/M/F 4 Praha - Eden 6.99
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) výška/M/F 10= Praha - Eden 1.91
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) trojskok/M/F Praha - Eden 14.50
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/M/F 5 Břeclav 1.87
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F 5 Břeclav 13.68
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F Břeclav 6.65
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/M 4 Brno 7.20
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F 5 Uherské Hradiště 13.67
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F Uherské Hradiště 7.03
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/M/F Uherské Hradiště 2.05
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/U23M/F Praha - Eden 7.26
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) výška/M Opava 1.91
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/M Opava 7.48
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/M 4 Opava 14.19
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) výška/M Třinec 1.95
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/M 4 Třinec 13.47
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M Třinec 7.15
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/M/F Vyškov 7.28
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/M/F Vyškov 1.95
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen dálka/M 10 Ostrava 6.90
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M Ostrava - Vítkovice 14.00
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M Ostrava - Vítkovice 7.31
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) výška/J Ostrava - Vítkovice DNS