Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Bystroň
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Duda Aleš
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 354 1043
    akt. 20.07.2021
  • Úspěchy:
    2017: MEJ-dálka/Q
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 1 - - - - 2 1 - - - - - - -
1 - - - - - - - - 1 - - - - -
1 - - 4 - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.50 Brno 08.09.2014
60 m 07.17 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
100 m 11.07 Břeclav 26.05.2018
150 m 18.36 Ostrava 10.06.2014
300 m 41.04 h Bratislava 01.02.2014
300 m 42.3 Havířov 16.04.2015
60 m překážek (0.84) 09.48 h Ostrava 15.02.2014
60 m překážek (0.91) 08.65 h Bratislava 07.02.2015
110 m překážek (0.91) 15.56 Břeclav 10.05.2015
200 m překážek (0.76) 28.30 Opava 22.06.2014
skok vysoký 1.88 h Ostrava 27.01.2015
skok vysoký 2.05 Uherské Hradiště 22.06.2019
skok daleký 7.74 Plzeň 09.08.2020
skok daleký 7.50 h Praha - Stromovka 09.02.2021
trojskok 14.60 h Ostrava 24.02.2018
trojskok 15.19 Kladno 18.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 2.05 Uherské Hradiště 22.06.2019
skok daleký 7.31 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 7.48 Opava 08.06.2019
trojskok 14.00 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
trojskok 14.50 Praha - Eden 08.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/M/F 4 Praha - Eden 6.99
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/M/F 10= Praha - Eden 1.91
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) trojskok/M/F Praha - Eden 14.50
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/M/F 5 Břeclav 1.87
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F 5 Břeclav 13.68
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F Břeclav 6.65
27.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) skok daleký/M 4 Brno 7.20
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F 5 Uherské Hradiště 13.67
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F Uherské Hradiště 7.03
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/M/F Uherské Hradiště 2.05
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/U23M/F Praha - Eden 7.26
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) skok vysoký/M Opava 1.91
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 7.48
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/M 4 Opava 14.19
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/M Třinec 1.95
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/M 4 Třinec 13.47
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok daleký/M Třinec 7.15
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/M/F Vyškov 7.28
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/M/F Vyškov 1.95
17.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen skok daleký/M 10 Ostrava 6.90
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M Ostrava - Vítkovice 14.00
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M Ostrava - Vítkovice 7.31
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/J Ostrava - Vítkovice DNS