Karta atleta

Export do excelu
  • Jodl Tomáš
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.19 h České Budějovice 10.3.2012
60 m 09.64 České Budějovice 25.9.2011
60 m 07.20 h Praha - Strahov 19.1.2019
100 m 11.66 Sušice 17.6.2018
150 m 22.65 České Budějovice 16.6.2012
150 m 23.56 h Praha-Strahov 12.1.2013
200 m 23.74 h Praha - Strahov 19.1.2019
800 m 3:05.00 České Budějovice 25.9.2011
1500 m 5:29.51 Tábor 20.5.2014
60 m překážek 11.28 Tábor 23.9.2012
100 m překážek 18.39 Tábor 14.9.2013
110 m překážek 20.13 České Budějovice 9.6.2013
pětiboj 0956 České Budějovice 25.9.2011
hod diskem 1kg 38.64 Písek 6.9.2014
hod diskem 1,5kg 25.44 Písek 3.9.2016
hod kladivem 4kg 15.16 České Budějovice 23.6.2012
hod oštěpem 600g 43.52 Jablonec nad Nisou 4.10.2014
hod oštěpem 700g 48.89 Klatovy 7.5.2016
hod oštěpem 800g 40.26 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
hod kriketovým míčkem 49.49 České Budějovice 16.6.2012
vrh koulí 3kg 08.88 Tábor 23.9.2012
vrh koulí 4kg 11.67 Südstadt 5.10.2014
vrh koulí 4kg 10.46 h Praha-Strahov 8.2.2014
vrh koulí 5kg 11.97 Písek 3.9.2016
vrh koulí 5kg 12.01 h Praha-Stromovka 30.1.2016
vrh koulí 6kg 10.53 h Praha - Strahov 10.1.2017
skok daleký 5.68 Písek 5.9.2015
skok daleký 6.10 h Praha-Strahov 31.1.2015
skok vysoký 1.15 Nová Včelnice 7.5.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 h Praha - Strahov 19.1.2019
200 m 23.74 h Praha - Strahov 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/J/B01 MS Praha - Stromovka 07.36
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/J/B03 Praha - Stromovka DNS
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/M/R03 1 Praha - Strahov 07.30
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B04 1 Praha - Strahov 23.74
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/M/F Praha - Strahov 07.20
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/B02 6 Ostrava - Vítkovice 07.47
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B04 4 Ostrava - Vítkovice 24.12