Karta atleta

Export do excelu
  • Poslušná Dita
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.27 České Budějovice 03.10.2010
60 m 08.75 Pacov 09.06.2012
60 m 09.64 h Nová Včelnice 10.12.2010
150 m 22.07 Nová Včelnice 28.05.2011
600 m 2:11.49 České Budějovice 03.10.2010
800 m 3:12.03 Pacov 09.06.2012
50 m překážek 08.8 Tábor 19.09.2010
60 m překážek 10.36 České Budějovice 16.06.2012
60 m překážek 10.15 h Praha-Strahov 12.01.2013
100 m překážek 17.60 České Budějovice 23.06.2012
pětiboj 2294 Pacov 09.06.2012
vrhačský trojboj 1570 Nová Včelnice 14.10.2016
vrhačský čtyřboj 1882 Nová Včelnice 14.10.2016
čtyřboj 1304 České Budějovice 03.10.2010
hod diskem 0,75kg 37.68 Vlašim 14.06.2014
hod diskem 1kg 36.02 Třinec 25.06.2016
hod kladivem 3kg 33.08 Tábor 24.05.2014
hod kladivem 4kg 25.15 Sušice 06.05.2017
hod oštěpem 500g 35.02 Plzeň 07.06.2014
hod oštěpem 600g 34.46 Vlašim 23.08.2014
hod kriketovým míčkem 42.88 Pacov 09.06.2012
vrh koulí 3kg 12.68 Südstadt 05.10.2014
vrh koulí 3kg 12.69 h Praha-Stromovka 23.01.2016
vrh koulí 4kg 10.61 Vlašim 11.06.2016
vrh koulí 4kg 10.27 h Jablonec nad Nisou 05.03.2016
skok daleký 4.42 Pacov 17.05.2014
skok daleký 3.88 h Nová Včelnice 09.12.2011
skok vysoký 1.46 Brno 11.09.2012
skok vysoký 1.51 h Praha-Stromovka 08.12.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1kg 31.28 Sušice 19.05.2019
hod kladivem 4kg 23.33 Tábor 09.06.2019
hod oštěpem 600g 25.79 Sušice 19.05.2019
vrh koulí 4kg 10.09 Beroun 24.08.2019
vrh koulí 4kg 09.91 h Praha - Strahov 19.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) disk 1kg/Ž 7 Beroun 26.49
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 4kg/Ž 4 Beroun 10.09
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) kladivo 4kg/Ž 12 Beroun 20.63
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) koule 4kg/Ž 7 Tábor 09.65
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) disk 1kg/Ž 4 Tábor 29.90
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) kladivo 4kg/Ž 7 Tábor 23.33
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) oštěp 600g/Ž 13 Sušice 25.79
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) koule 4kg/Ž 6 Sušice 09.95
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) disk 1kg/Ž 4 Sušice 31.28
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) koule 4kg/Ž/F 4 Praha - Strahov 09.91