Karta atleta

Export do excelu
  • Kolářová Štěpánka
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Uherské Hradiště 17.09.2015
60 m 07.73 h Ostrava 24.02.2018
100 m 12.13 Ostrava 20.06.2019
150 m 18.39 Zlín 14.06.2017
150 m 18.55 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 24.79 Ostrava - Vítkovice 01.07.2018
200 m 24.79 h Ostrava 24.02.2018
300 m 39.55 Ostrava 20.06.2019
300 m 39.93 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 56.43 Brno 26.07.2019
400 m 56.78 h Ostrava 16.02.2019
800 m 2:39.46 Břeclav 10.05.2015
sprintérský trojboj 2623 Přerov 01.05.2018
středoškolský pohár 1661 Uherské Hradiště 21.09.2017
vrh koulí 3kg 07.59 Wuhan 29.06.2015
skok daleký 4.37 Uherské Hradiště 20.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.84 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
100 m 12.13 Ostrava 20.06.2019
150 m 18.40 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
150 m 18.55 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 24.84 Praha - Juliska 24.08.2019
200 m 24.89 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
300 m 39.55 Ostrava 20.06.2019
300 m 39.93 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 56.43 Brno 26.07.2019
400 m 56.78 h Ostrava 16.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R03 1 Praha - Eden 12.45
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/FA Praha - Eden 12.28
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 57.00
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 24.98
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 400 m/Ž/B01 Brno DNS
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/Ž/B1 7 Praha - Juliska 57.64
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B3 1 Praha - Juliska 24.84
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 150 m/Ž Ostrava - Vítkovice 18.40
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B01 1 Ostrava - Vítkovice 39.98
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Zlín 25.32
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/R1 4 Brno 25.15
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/Ž/R2 2 Brno 57.49
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 400 m/Ž/F 5 Brno 56.43
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/F 7 Brno 25.02
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 200 m/Ž Brno 25.08
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 400 m/Ž/B1 3 Brno 57.82
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 100 m/Ž/F Brno 12.49
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B01 MS Uherské Hradiště 56.67
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B04 MS Uherské Hradiště NM
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/Ž/B1 3 Ostrava 12.13
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 300 m/Ž/BB 6 Ostrava 39.55
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23Z/R2 2 Praha - Eden 57.41
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23Z/F Praha - Eden 56.45
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 100 m/Ž/B2 2 Praha 12.16
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 400 m/Ž/B04 MS Olomouc 57.46
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B03 MS Olomouc 24.87
04.06.2019 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž Opava 25.30
04.06.2019 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž Opava 12.46
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F Uherské Hradiště 12.11
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R 1 Uherské Hradiště 12.11
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Ž/B2 4 Plzeň 57.25
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B2 3 Plzeň 25.14
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/F Vyškov 12.23
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Ž/F Vyškov DNS
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/F Vyškov 25.04
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Olomouc 25.39
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/F Olomouc 12.68
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Olomouc 12.78
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 400 m/Ž/R3 3 Ostrava 56.78
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/Ž/R3 3 Ostrava 25.17
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Ostrava - Vítkovice 24.89
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B03 1 Ostrava - Vítkovice 57.45
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FA 4 Ostrava - Vítkovice 07.87
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R03 1 Ostrava - Vítkovice 07.84
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Ostrava - Vítkovice 25.15
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 58.11
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž Ostrava - Vítkovice 18.55
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Ž Ostrava - Vítkovice 39.93