Karta atleta

Export do excelu
  • Strýčková Veronika
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.60 Hodonín 23.04.2016
150 m 20.73 Hodonín 23.04.2016
300 m 52.48 Znojmo 03.06.2012
800 m 2:57.46 Třinec 09.06.2012
800 m 2:43.90 h Praha-Stromovka 07.02.2014
60 m překážek 11.47 Hodonín 15.05.2012
60 m překážek 09.13 h Ostrava 06.02.2016
100 m překážek 14.85 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
200 m překážek 32.86 Břeclav 24.05.2014
pětiboj 1958 Třinec 09.06.2012
pětiboj hala 2777 h Praha-Stromovka 07.02.2014
hod oštěpem 500g 32.37 Břeclav 24.05.2014
hod oštěpem 600g 35.53 Hodonín 30.06.2018
hod kriketovým míčkem 47.26 Vyškov 27.05.2012
vrh koulí 3kg 08.80 h Olomouc 25.01.2014
skok daleký 4.82 Olomouc 12.09.2015
skok daleký 4.76 h Bratislava 31.01.2015
trojskok 10.13 h Bratislava 31.01.2015
skok o tyči 3.80 Praha - Juliska 13.05.2017
skok o tyči 3.62 h Ostrava 24.02.2018
skok vysoký 1.56 Břeclav 17.09.2015
skok vysoký 1.57 h Olomouc 25.01.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 09.59 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m překážek 15.57 Vyškov 11.05.2019
hod oštěpem 600g 32.97 Dubnica nad Váhom 09.06.2019
skok o tyči 3.70 Olomouc 08.06.2019
skok o tyči 3.36 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
skok vysoký 1.55 Olomouc 24.04.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 Finále Atletickej ligy oštěp 600g/Ž 6 Nitra 28.79
25.08.2019 4. kolo Atletickej ligy oštěp 600g/Ž 5 Trnava 28.99
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy (AK Spartak Dubnica nad Váhom) tyč/Ž Dubnica nad Váhom 3.60
09.06.2019 2. kolo Atletickej ligy (AK Spartak Dubnica nad Váhom) oštěp 600g/Ž 5 Dubnica nad Váhom 32.97
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Ž MS Olomouc 3.70
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) tyč/Ž/F MS Hodonín 3.45
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka tyč/Ž Bratislava 3.30
19.05.2019 1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka oštěp 600g/Ž 4 Bratislava 31.41
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) tyč/Ž 7 Plzeň 3.50
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Ž/B3 Plzeň DNS
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Ž/F Vyškov 15.57
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) tyč/Ž/F Vyškov 3.31
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Ž Olomouc 3.32
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Ž/F Olomouc 16.45
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) dálka/Ž Olomouc DNS
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) oštěp 600g/Ž Olomouc 31.46
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) výška/Ž Olomouc 1.55
17.02.2019 Kontrolní závody ve skoku o tyči (Atletický klub Olomouc z.s.) tyč/Ž Olomouc 3.35
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) tyč/Ž Olomouc 3.31
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) tyč/Ž Olomouc NM
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž 4 Ostrava - Vítkovice 3.36
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Ž/R01 5 Ostrava - Vítkovice 09.59
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Ž/F Ostrava - Vítkovice DNS
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m př./Ž/B2 4 Praha - Strahov 09.93
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) tyč/Ž Praha - Strahov 3.20